Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek Leiner Laura könyveiből...

Nektek Leiner Laura könyveiből (Szjg, Bábel, Akkor szakítsunk) melyik tetszett a legjobban? Ki a kedvenc szereplőtök (szereplőitek) /jeleneteitek? A könyvekben? Mi az, amit esetleg hiányoltok belőle vagy kivenétek belőle?

Figyelt kérdés
Nekem az Akkor szakítsunkből a Szilkó a kedvenc szereplőm, valamint az Ákosos jelenetek meg amikor Szilkó meglátja Erát a céges bulin. A Bábelben mindegyik karakter tetszik talán Szaszát, Napsit és Kolost tudom kiemelni kedvenceknek. Jelenetet meg nem tudok választani. A Szjg-ből az egész b osztály a kedvencem és jelenet szintén nincs. Nektek? :)

2014. jún. 23. 18:56
1 2
 11/17 anonim válasza:
4 év múlva* :Dd
2014. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem Laura összes könyve tetszett,de alakitottam sorrendet is:DD :1.Bábel 2.SZJG 3. ASZ

SZJG

az egész sorozatot 2 hónap alatt olvastam el,nagyon tetszett:3 kedvenc szereplő- mindenki,kivéve Arnoldot,őt rühellem,még mindig-_-,utáltam h mindig belepofázott más dolgába,örültem h aztán el is tűnt a sorozatból,am azis már idegesitett h Virág olyan gyagya...kedvenc jelenet- R+C szilveszteri csókja,mikor összejönnek,+a 11.-es szilveszter...

Bábel

imádtam a könyvet:33 kedvenc szereplő-mindenki,de volt már olyan rész mikor Hipó egy kicsit idegesitett a betegségeivel. kedvenc jelenet-minden:)) az ,,esküvő,,:D

ASZ

ez a könyv tetszett a legkevésbé,de nemvolt rossz,az elején a hajamat téptem Lia viselkedése miatt. kedvenc szereplő-mindenki,kivéve Ákost,ő már nagyon idegeitett,az azért már kicsit hülyén volt leirva,h nemtudott eljutni az Astoriához,és h nemtudta h Pest és Buda ugyanaz.

összeségében az összes könyv nagyon tetszett,semmmit nemvennék ki belőle,és nemis adnák hozzá semmit. Jók úgy,ahogy:)

2015. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Bábel és ASZ!

Én pl kivenném azt h a pasi folyton énekel a csajnak mert már uncsi.

Bábel: Szaszát nem bírom Abdult imádom Napsi egész jófej Kolost kivenném a főszereplőt kicsit megáltoztatnám valamint I LUV BOLDI!!! <3 Azt az egyet nem bírom viszont h ebből az egészből kilehetne venni a 3/4 szereplőket .

ASZ: Na erre a könyvre azt mondom h Leiner Laura legjobban sikerült könyve.

2015. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
52%
Előző vagyok és az SZJG nekem már a 5 résztől már túl unalmassá vált mivel a csaj eddig szenvedett és egyszercsak bumm!Ez Leiner Laura legrosszabbja a 3 közül akárki akármit mond
2015. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
A nyolcadik válasz küldője pont mint én.Én is ezt akartam írni csak azelőtt elolvastam a válaszokat így inkább nem másoltam ugyan azt be,habár én még nem olvastam az AK-t.
2015. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1.hely: SzJG és Bábel. Nemtudok dönteni. Egyszer egyik, egyszer a másik

2.hely: Akkor szakítsunk (1nap alatt kiolvastam :D)

3.hely: Bexi

Szerintem egyre erőltetettebbek a könyvei, de azért mindet imádom.

Kedvenc jelenet nincs. Azaz sok van :)

2015. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szjgből mindenkit imádtam, Arnoldot viszont nem igazán. Talán a 6. és a 7. na meg a 8/2 voltak a kevenc köteteim, és szerintem azért volt ez az átlagos lány+menő fiú, hogy mi lányok akik ritkán vagyunk megelégedve magunkal, hogx rákökkünk arra hogy nincsenek hihetetlenek, egyszer minden megtörténhet.

Bábelből talán Zsófi volt a kedvencem mivel ő sem az a nagyon tökéletes lány. Kedvenc részem viszont megint nincs..én mindet nagyon szerettem.

Az ASZ ben Lia és Csabi volt a kedvencem, a kedvenc részem talán az volt amikor Norbi és Lia újból össze jönnek :)

2015. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!