Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a sztoriról?

Figyelt kérdés

Adott egy önfejű, mocskos szájú lány, akinek öngyilkos lesz a barátnője. (*)Lekerül vidékre, egy kúriába, ahol 3 vámpír és a boszorkány nagyanyjuk lakik, egy cselédlánnyal. A lényeg az lenne, hogy a főszereplő talál egy átjárót egy másik világba, ahol minden és mindenki sokkal jobb, az emberek, a ház, a szülei, a város...de kiderül, hogy az a hely nem is létezik, csak a szolgáló megbabonázta és az okozta neki az illúziót, mert el akarja üldözni a háztól. (*) A lányban azonban különleges erők szunnyadnak és képes megvalósítani, amit gondol. A *-os részeknél kihagytam átfedéseket, mert bonyolultak és így sokáig tartana elmagyaráznom.


És az baj, ha valaki nem tudja konkrétan megfogalmazni, hogy miről szólna a "regénye"? Több, mint valószínű, hogy megírom, mert nagyon kikívánkozik belőlem a sztori.



2014. júl. 2. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, ha a stílusod is oké, meg a történetet is le tudod írni érdekesen, nem lesz rossz szerintem. Én elolvasnám%
2014. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A 3 testvér szimbolizálná a múltat, a jelent és a jövőt. Ez kicsit a viselkedésükben látszana és abban, hogy a lány hogyan viszonyul hozzájuk. És tényleg elnézést, ha nem sikerült érthetően leírni a történet lényegét. Nekem azért valamennyire megvan a fejemben minden:)
2014. júl. 2. 22:01
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik a történet, és igen, gond ha nem tudod megfogalmazni, hogy miről szól.
2014. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Sztem jónak ígérkezik, írjad!
2014. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ígyis-úgyis meg szeretném írni, ha másnak nem, a fióknak:D
2014. júl. 2. 22:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne lekoppintani a Coraline történetét. Ha nem onnan van, akkor érdekesnek hangzik feltéve ha egyedire meg tudod írni.
2014. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem nagyon mix gyanús.

-Átjáró egy jobb világba...ez a Coraline és a titkos ajtóban volt

-3 testvér jelen, múlt, jövő...ez a Karácsonyi énekhez hasonlít

-ez a boszorkány nagyanyjuk meg annyira sablonszerű.


Ez sztem elég gagyi sztori lett. :/

2014. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Az első két meglátásban van igazság,mint mindenkire, rám is hatnak, amiket nézek és olvasok, de szerintem az "átjáró másik világba" témára nem a Coreline az egyetlen példa... viszont a nagymama azért boszorka, mert nem akartam, hogy ő is vámpír legyen, viszont halandóként meg nem élne ilyen sokáig.

2014. júl. 3. 17:45
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez így tényleg gáz és túlbonyolított. Le kéne egyszerűsítenem vagy kitalálni valami mást.
2014. júl. 8. 15:50
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Ne egyszerűsítsd le! A bonyolult, részletes történeteknek mindig nagyobb sikerük van. Nézd csak meg a Gyűrűk Urát, vagy a Tűz és Jég Dala, és még sorolhatnám. Azért nem mondom hogy ez a sztori a nyomukba érne, de akkor is, jobb az ha bonyolult.
2014. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!