Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a sztoriról? (lent! )

Figyelt kérdés

[link]


Nemrég találtam az oldalt. Két 14 éves lány írta ezt a történetet...Szerintem nem is rossz eddig. Szerintetek milyen?


2010. nov. 13. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Aki ezt írta,az olvasta a twilight könyvet,mert kísértetiesen hasonlít rá.Onnan koppintja az egészet..

Az igazság az,hogy pár mondat után bőven elég is volt,mert az ilyen történetek már kezdenek nagyon fárasztóak lenni..

Ha már valaki ír egy könyvet,legalábbis próbálkozik akkor próbálja meg a saját ötletét,gondolatait leírni,és ne más könyvből,filmből másolni a sztorit.

Ha kiadóhoz adná,rögtön visszadobják..

2010. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, de nem a Twilightra hasonlít hanem a Vámpírnaplókra! (meghalt szülők, temetőben furcsa árny,....)
2010. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak a Twilightot olvastam, annyi haszna volt, hogy fölismerem egyértelműen, hogy az ilyen sztorik honnan jöttek :P
2010. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jó, mind a történet, mind a fogalmazásmód. De nem te írtad véletlenül?
2010. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem.. :)


én csak találtam,és kíváncsi voltam másoknak mi a véleménye.

Sajnos én már nem vagyok 14 éves. :)


23/L

2010. nov. 13. 17:39
 6/6 anonim ***** válasza:

ja, akkor bocsi :) Azért kérdeztem, h te írtad-e, mert akkor elmondanám mi a bajom vele. Egyébként az oldaluk egész jó, csak a szöveg nem. :(

Mondjuk én is előbb az oldalam fejlesztettem, aztán az írásom XD


L/20

2010. nov. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!