Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi elkezdett történetröl? (link). (? )

Figyelt kérdés

[link]


én írtam és várom véleményeteket. ezelött inkább forgatókönyveket irtam :P (2 díjat nyertem) és gondoltam 17 évesen kitalálok egy saját könyvszerü sztorit is. építö kritika is jöhet nem sértödöm meg.



2014. júl. 9. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A klasszikus jótanáccsal kezdeném: Nézd át alaposabban, én csak átfutottam, de kapásból találtam benne öt helyesírási hibát/elgépelést, ami mondjuk egy tízoldalas szövegnél nem lenne nagyon sok, de egy ilyen rövidkénél az.

Aztán pont a rövidsége miatt én magát a történetet nem is véleményezném. kb. ennyi történik: egy fiktív városban vihar volt, sokan meghaltak, a főszereplő férjét megölték, jönnek gonosz lovagok, akik megölnek/felgyújtanak mindent, a túlélőket elviszik magukkal.

Egyébként miért nem töltöd fel valamelyik íróknak szóló oldalra pl. karcolat.hu vagy tortenetek.hu-ra (az utóbbit javasolnám, ugyan ők főleg erotikában utaznak, de nem várnak el olyan precizitást mint a karcolatosok), ott aztán kaphatsz véleményt, anélkül, hogy linkelgetned kellene a GYK-ra. Na persze írj hozzá folytatást, mert ez elég kurta, és nézd át alaposabban.

2014. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi. át fogom nézni. igen helyesírásilag van benne hiba, de sajnos telefonról nem egyszerü kijavítani. a folytatás készül
2014. júl. 9. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyesírási hiba akad, de a történet nagyon jó! Imádom :DDD
2014. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
wow örülök h tetszik ;) ha lesz folytatás szólok. megvan a második rész de gépelni kell xD
2014. júl. 9. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Gut!!
2014. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

fennt van a második rész

[link]

2014. júl. 11. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!