Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlasz nekem?

Milyen könyvet ajánlasz nekem?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a fiúsabb akciós regényeket, a fantasyt, sci-fit, horrort, meg ilyen vámpírosokat szóval nem vagyok tipikus korombeli, mert most mindenki ilyeneket olvas.


Amit szeretek azok az aranyos lányos regények, kisasszonyosak, pl.: Jane Austen. Szóval a kedves, lányos történeteket szeretem.


Milyen regényeket ajánlasz?

13/l



2014. júl. 11. 17:07
1 2
 1/13 dododen ***** válasza:

Szia!

Én ilyen tinisebbet ajánlanék,ami sulis lányokról szól.

:A Hűvösvölgyi suli

De van egy lányról szóló regény is ami hát..inkább sorozat az a címe hogy Anne otthonra talál és ez még folytatódik több részben.

2014. júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Húúú köszi! Nagyon megtetszett mindkettő amit ajánlottál, megszerzem őket! Pont ilyenekre gondoltam! :)

Még jöhetnek javaslatok

2014. júl. 11. 17:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Belle és Sébastien.Szerintem tetszeni fog, bár nem épp lányos történet.Meg van a Holdhercegnő könyv is.Esetleg A suttogók könyv is van.Nekem mind a három tetszett, ajánlom. :)
2014. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Elátkozott Ella (ha láttad is filmben, az egy kalap hulladék a könyvhöz képest! Mintha nem is arról szólna, amiről a könyv!)

Jane Eyre (ez komolyabb, igazi klasszikus, de én 12 évesen olvastam először és nagyon tetszett)

Nicola és a vikomt (ez már új keletű, de "kisasszonyos")

Nyakigláb apó, Kedves ellenségem (ez is klasszikusnak számít, első, és második rész, amit felírtam)

2014. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek még jöhet! :)


Utolsó: a filmet láttam de nem tetszett azért nem olvastam el de most hogy ezt mondod kap egy esélyt!

2014. júl. 11. 18:13
 6/13 anonim válasza:
Lányok regénye,Anasztázia,Helka Én is a hasonlókat szeretem. :)
2014. júl. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


Itt olvasd el alul a kommenteket :) érdemes

2014. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Aha itt is azt írják hogy a film nem jó, a könyv pedig igen. Még ötletek?
2014. júl. 11. 20:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha Jane Austen- t kedveled, akkor ajánlom még:

Észak és Dél (Elisabeth Gaskell)

Elfújta a szél

Scarlett

Jane Eyre

2014. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Márciuska ***** válasza:

- Louisa May Alcott: Kisasszonyok, Jó feleségek, Fiatalurak, Jo fiai, Nyolc unokatestvér, Nyíló rózsa, Régimódi lány

- Elanor H. Porter: Az élet játéka, Az öröm játéka örök

- Jean Webster: Nyakigláb apó, Kedves ellenségem

- Johanna Spyri: Heidi

- Frances Hodgson Burnett: A kis lord, A titkos kert, A padlásszoba kis hercegnője

- Meg Cabot: Nicola és vicomt

- Thury Zsuzsa: Apollónia kisasszony vendégei

- Gárdonyi Géza: Ida regénye

- Barbara Cartland: Játék a szívvel, Szívek párbaja, Kísértet Monte Carlóban, Kitaszítva

2014. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!