Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi fanok...

Szent Johanna Gimi fanok véleményére vagyok kíváncsi! A ti szemszögetekből miért így volt ez a jelenet? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Amikor Cortez December 20.-án odahívta magához Renit, hogy megkérdezze a levélről és Reni elmondja, hogy szereti, akkor szerintetek miért mondta azt Cortez, hogy ő erre nem tud mit mondani? Szerintetek meglepődött és tényleg nem tudott mit mondani, vagy esetleg át kellett gondolnia a dolgokat? A ti saját véleményetekre lennék kíváncsi erről a dologról!

2014. júl. 15. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert át is akarta gondolni a dolgokat, de később kiderült ugye, hogy Cortez már egészen régóta szerelmes Renibe, és sokszor csúnyán bánt vele...nem tudott hirtelen mit reagálni.
2014. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem Cortez nem volt biztos abban, hogy Reni viszonozza az érzéseit. Szerintem meglepődött, mikor ezt mondta.
2014. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Cortez nem az az "érzelmes" fajta. Szerintem nagyon meglepődött Renin, aki így, ilyen őszintén vallott neki szerelmet, és ezért nem tudott neki mit mondani. Plusz akkor még nem tudta, hogy Reni melyik szeptember 8.-ra céloz, így simán azt hihette, hogy mondjuk Reni csak nem rég szeretett bele....
2014. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert akkor még nem olvasta el a levelet.Csak miután bement Reni.
2014. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem annyira meglepődött, hogy először azt hitte hogy Reni nem gondolja komolyan de miután megbizonyosodott róla hogy komolyan gondolja csak utána tudott reagálni! amúgy meg ez annyira nyilvánvaló hogy elmegy, a csaj kétségbe esik de gyorsan visszajön, csókolóznak és megint elmegy ennek így kellett lennie erre nincs igazán megfelelő magyarázat.
2014. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4-es válaszoló: Cortez már hamarabb elolvasta a levelet azért jött vissza a reptérről
2014. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem sokkot kapott és nem tudta hogy ez igaz-e
2014. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!