Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Osztálytársaim cikiznek...

Osztálytársaim cikiznek amiatt mert könyvet olvasok?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít hogy pl. most vettem egy stephen king könyvet és mondtam hogy nagyon ijesztő volt, erre ők elkezdtek röhögni hogy uristen hogy lehet nyaron konyvet olvasni meg hogy egy konyv nem lehet ijeszto stb,stb, persze az nem gáz hogy napi öt órát counter strikoznak egész nap és már nagyon idegesítőek egyébként hogy szólhatnék vissza nekik? 13/F

2014. júl. 22. 23:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%

nézz ráés ezdj el röhögni először halkan aztán egyre jobban és hangosabban a végén meg már feküdj tőlle a földön és ha megkérdezik h mi esett beled akk mondjad h: csak arra gondoltam... tudpd... XD. ahhjnem s hinném el ha nem lenne igaz... hú... - meg mindenféle ilyet aztán vagy az lesz h megkérdezi: te tudtad h... ?- v elmennek és magát felemészti miatta.

Vagy amitők menőnek hisznek pl. tedd be 2 lap közé a telefonod és amikor leszólnak mutasd meg h mekkora kockak és h te csak telefonozol. meg h így latod h tanaroknal is bevalhat... Még van 1 csomó ötletem ha vkit érdekel pl. h h szivasson meg vkit v koptasson le v h h érje el h ne pszkaljak az irhat. :P időpontot is foglalhata rezidenciamban...

2015. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hali, engem is szívatnak emiatt, de nem kell velük foglalkozni...mondom én aki állandóan azokkal a gyökerekkel foglalkozik>< egyébként találj valami hobbit, ami eltereli róluk a figyelmet (nekem pl.: az írás) és attól megnyugszol, vagy egyre jobban nem érdekelnek azok a kockák!

Üdv: egy könyvmoly ;)

Ui: a Stephen King könyvek igenis nagyon jók és ijesztőek!!

2015. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!