Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Trónok harca *SPOILER* George...

Trónok harca *SPOILER* George R. R. Martin azt nyilatkozta, hogy ''A megígért herceg'' (Targaryen) és ''Azor Ahai'' ugyan az a személy. Van valakinek valami ötlete, hogy ki lehet az?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 22:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Egyébként csak nemrég tudtam meg, hogy eddig is így volt. :D

Mármint, hogy Azor Ahai Aerys és Rhella vérvonalából fog származni. Szóval a nyilatkozat lényegtelen mert eddig is úgy volt hogy Targaryen lesz Azor Ahai. :D

2014. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Akkor vajon miért hiszi Mel, hogy Stannis az? Hm?

Thoros pedig pont ugyanezért ment Roberthez.

2014. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
57%

12-es


Kérlek szépen azért mert eddig minden jel arra utalt számára. Robert, Stannis és Renly Baratheon nagyannyja Rhaelle Targaryen volt. De ez egy teljesen más vérvonal.


Azor Ahai egy másik Targaryen vérvonalból fog kikerülni. Aerys és Rhaella Targaryen vérvonalából. Ami annyit tesz, hogy Azor Ahai 3 ember lehet mindössze. Daenerys,Aegon vagy Jon...ha beigazolódik a teória. Nos Melisandre a Sárkányok tánca-ban mikor kérte R'hllor-t hogy mutassa neki Azor Ahai-t az csak Jon-t mutatta neki.


''I pray for a glimpse of Azor Ahai, and R'hllor shows me only Snow.'' Így nagybetűvel a mondat végén ''Snow'' azaz Jon.

Stannis kb. fel lesz áldozva és a serege a fény urának, hogy Jon-t újraélesszék. Végülis mindvégig ő volt az aki az élőket toborozta a közelgő holtak ellen.

Stannis hiába lovagolt a Fal-hoz...ő legbelül Westeros-t akarja visszahódítani magának.


Na...ha Jon lesz Azor Ahai azzal ki se kell mondani hogy kik a szülei, mert akkor egyértelmű lesz, hogy Targaryen vérvonalból származik.

2014. aug. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én nem erre gondoltam, de mindegy. Most már nagyon remélem, hogy egyik sem lesz Azor Ahai.
2014. aug. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

#14-es


A #13-as elég jól kifejtette a dolgot. Reménykedhetsz,de biztos hogy Jon vagy Dany a megígért herceg/hercegnő. Nálam Aegon gyrek nem játszik.

2014. aug. 7. 10:31
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem utolsó sorban Jon-nak volt egy álma melyben egy lángoló kardal küzd a Mások ellen. (napuff)
2014. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én nem erről beszéltem. De akkor fogjátok fel máshogy. Hali.
2014. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#17-es

Szerintem értjük,hogy miről beszélsz de hülyeségek ezek.

Reménykedsz...mikor egyértelmű hogy Targaryen vérvonalból kerül ki Azor Ahai. Azaz valóban csak Daenerys,Jon vagy Aegon lehet.

2014. aug. 9. 19:58
 19/22 anonim ***** válasza:
Neked mi bajod? Még mindig nem érted. Ha még nem olvastad, ajánlom a Lázálmot Martintól. Szintén egy sápadt herceget várnak benne, de nem spoilerezem el, mi lesz a vége.
2014. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

1 2 4 5 12 14 17

Ha ezek a te kommentjeid akkor tényleg nem értem. :D

Nem tudok arról a könyvről semmit,de nem hinném hogy 2x megírna ugyan olyan végkifejletet az író.

2014. aug. 9. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!