Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek mi a véleménye a HA AZ...

Kinek mi a véleménye a HA AZ ENYÉM LENNÉL cimű könyvről?

Figyelt kérdés

Én nagy lelkesen vágtam bele a könyvbe de hatalmasat csalodtam.Igaz nem tudtam letenni de ennek az volt az oka h már kivancsi voltam mi lesz a vège.Mindenesetre én nem ertem h tudjak imadni ezt a konyvet.persze mindenki kulonbozik de akkor is.Én személy szerint kinem állhattam Beaut és nem tartottam se romantikusnak se cukinak h imádja Asht.Ashtont eleinte szerettem de egyszerűen a végére elegem lett belőle.Oke h nem szereti Sawyert de undorito és onzo dolog amit tett.Nem elég h megcsalta nem egyszer csinàlta.A vègén undorito modon hazudott és még ugy erezte neki all foljebb.Ès még meg se bànta.Ès kiborult h a suliba Sawyer csak egy het utan vedte meg.oke durva dolgokat csinaltak vele amiket szerintem se kellett volna de akkor mar miert nem Beautol vart segitseget??Az h Sawyer megbocsàjtott es jováhagyta h jarjanak..fuu nagyon kiakadtam.Bár Sawyer nem nagyon bontakozott ki a konyvben nekem o volt a kedvencem.eleinte nem de a végére teljesen.Szerintem nem kellet volna osszejonniuk a vegen. Ugy meg szo szonak neveztem volna a konyvet.de igy??pff.Én hatalmasat csalodtam benne.Van akinek meg ez a véleménye?es akinek ellenkezo leirna nekem h miert??


Természetesen tetszhet masoknak félre ne ertsetek. :)

elore is koszi a vàlaszokat.



2014. júl. 29. 16:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja ès akkor tökre kiakadtam amikor a nagynényje féjét szemet àllatnak talàlta amiért megcsalta.
2014. júl. 29. 16:22
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom h megbocsájthatatlan a megcsalàs mert szerintem nem igy van.sőt elhiszem h rettenetes lehet bevallani.nem ie ezzel volt bajom.hanem azzal ahogy a konyvben történt.
2014. júl. 29. 19:29
 3/5 veronika 1996 ***** válasza:

Gyűlölöm a megcsalást könyvekben, filmekben, akármilyen formában, de én alapvetően kedveltem Beaut, Sawyernél százszor jobban. Igazából Sawyerral az volt a bajom, hogy most erre nem annyira tudok megfelelő magyar szót, egy pretender volt, olyan ember, aki a saját boldogsága érdekében inkább a sötétben marad és tetteti, hogy minden rendben, ergo magának hazudik. Imádom Abbi Glines, szinte az összes, sőt talán az összes könyvét olvastam, de valahogy ez nem jött be.


Valahogy úgy érzem, hogy ebben a könyvben túl sokat akart, az első szempont nyilván az volt, hogy Beau szimpatikus legyen csakúgy, mint Ash (én nem bírtam őt), és a megcsalás tűnjön kevésbé rossz dolognak azzal, hogy Sawyer rossz barátnak állítja be, de eközben már megvolt neki az ötlete (isten tudja talán a szerződése is) a második részhez, ami viszont Sawyer könyve és épp ezért a könyv végére Sawyert valamilyen szinten szimpatikussá kellett tennie, hogy legyenek olvasói a következő résznek. Nem mondanám, hogy ez egy jó megoldás volt, mert én konkrétan egy olyan véleményt sem olvastam, aki minden szereplőt megkedvelt volna, pedig Abbi általában el tudja ezt érni. A legtöbben Beaut támogatják, de persze akadnak Sawyer pártiak is. Engem igazából Ash borított ki azzal, ahogyan bánt a két sráccal, abban igazad van, hogy Beau sem volt valami hűdejó barát, hiszen az első adandó alkalommal lefeküdt Sawyer barátnőjével, de őt legalább meg tudom érteni. Egész életében szerelmes volt a lányba erre a legjobb barátjával jön össze és ők pedig eltávolodnak egymástól aztán hirtelen a semmiből Ash újra beszél vele és folyton ráhajt, hát nem tudom más mit tett volna ilyen helyzetben. Sawyerről még annyit, hogy mennyire irritált az a tény, hogy nem vette észre, hogy a barátnője kreált magának egy új személyiséget. Azt mondja, ő úgy szerette ahogy volt, de közben örült a változásnak és őszintén egy ember nem változik meg egyik napról a másikra csak úgy, valamit kellett volna mondani/tennie. Kíváncsi lennék, hogy te mit gondolsz ezekről a dolgokról. :)

2014. júl. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ebben a mrgvàltozos dologban igazad van.tènyleg mondhatta volna h Ash nem kell megváltoznod .......

Èn azért vagyok igazàbol swayer párti mert :Beaut nem birom egyáltalan

Ash meg sawyert tünteti fel rossz szinben sajat maga helyett.

Èn konyvekben valahogy soha nem a hoszserelmeseknek drukkolok.ez esrtben ez beau volt a hosszerelmes.

Sawyer amikor hazajott folyton bebizte asht es ez nekem valahogy nem illet ossze az elképzelésemrol rolla.de miutan kidetult az igazsag stilust vàltott ès egyertelmurn kedvencemme vàlt. :)

2014. aug. 1. 16:27
 5/5 veronika 1996 ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, mit fogsz gondolni az ő könyvéről. :)
2014. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!