Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvastam a Babel cimu...

Elolvastam a Babel cimu konyvet. Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
isteni volt a Babel konyv, 16 eves vagyok, teljesen magaval ragadott, szerelemhez hasonlo erzeseket valtott ki belolem Szasza, most befejeztem a konyvet, egesz nap a kezembe forgatom, borzalmas erzes, mintha megszakadt volna egy kapcsolat, egy baratsag, sok konyvet olvastam es a vegen buszken tettem le, de ez most mas, szeretnem meg olvasni, rengeteged gondolok a fesztivalra, a viccekre, a karakterekre, satobbi. Megprobaltam magam lekotni vampiros konyvekkel, nem tudtam ra figyelni, csak a Babel van a fejembe, egesz nap bujom a netet hatha kijon a 2. evad. Tudnatok ajanlani konyveket, ugyanezzel a szinttel, humorral, fiukkal, szerelemmel stb? Lehet orultnek tartani, de ez van.
2014. aug. 10. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor szakístunk!
2014. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor majd a mentő visz el,ha egy tényleg jó könyvet olvasol? :D

Ajánlom még:

(fantasy)

Karen Marie Moning: Tündérkrónikák sorozat

Jeaniene Frost: Cat és Bones sorozat


(romantikus)

Susan Elizabeth Phillips-Angyali csók

Brenda Joyce: Francesca Cahill sorozat

Benina: Megsebzett szabadság

John Green: Csillagainkban a hiba


Én most olvastam el :

James Rollins: Az éden oltára. Más kategória,de van benne szerelmi szál.Keress rá a neten. Ha érdekel ez a téma,akkor olvasd el,mert ÁÁÁ nagyon nagyon nagyon jó volt! :D *-*

2014. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én is beleszerettem az egész világba, amikor a könyvet olvastam :) ajánlom az írónő másik két könyvét is, ugyanaz a stílus, csak kicsit más környezetben, a karakterek nagyon hasonlóak

a két könyv közül az egyik: Akkor szakítsunk - terjedelemre kb. ugyanannyi

a másik: Szent Johanna Gimi - na ez 9x annyi hosszban, de baromira megéri elolvasni, én személy szerint egyik részt faltam a másik után, konkrétan 1 hét alatt olvastam el a majdnem 4000 oldalt :D

sok sikert és jó szórakozást hozzá!

2014. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!