Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek leiner laura bábel c. könyvéröl?

Figyelt kérdés
nem tudom elkezdjem e olvasni mert sokan irták hogy unalmas! valaki irna nekem egy hosszabb tartalmat? a váaszokat előre is köszönöm!!!

2014. aug. 20. 09:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem unalmas volt. A fele könyv arról szól,hogy esik-e az eső,vagy süt a nap. Ja,és hogy mit vett fel aznap a csaj.


Vélemények: [link]


Bal oldalon fent be tudod állítani,hogy milyen csillagozást szeretnél látni.

2014. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszett. Tulajdonképpen arról szól a könyv, hogy a barátok elmennek együtt fesztiválozni egy egész hétre.Buliznak, hülyülnek ( mondjuk a főszereplő "férjhez megy" egy gyűrűért, ami igazából nem igazi esküvő csak ilyen poén a fesztivál ideje alatt)

A főszereplőnk bizonytalan, egyszer utál egy személyt, máskor azt hiszi, szerelmes belé, de aztán végre rá jön, hogy kit szeretett végig ( szerintem az olvasók többségének már az elején leesik, hogy ki ez a személy)

De nem is erről szól a történet, hanem arról, hogy milyen ha 5 barát elindul egy fesztiválra ( persze később más emberek is csatlakoznak hozzájuk, szóval nem csak öten lesznek)

Lényegében ez egy jó, és eseménydús könyv, szerintem megéri elolvasni, bár az tény, hogy van benne néhány unalmasabb rész.

2014. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el n, nagyon jó. Leiner Laura könyveit csak ajánlani tudom :)
2014. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyszer el lehet olvasni, mert vicces, de azért annyira nem jó sztori, hogy a kedvenceim közé soroljam.
2014. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
55%

Mindenképpen egyszeri olvasmány,és a fele könyv lassú és unalmas.Utána beindul a történet,onnantól élvezhetőbb.

Ha szereted a fesztiválokat,vagy Laura többi könyvét,ajánlani tudom.

2014. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon jó könyv. Most éppenséggel a kedvencem. Biztos tetszeni fog.
2014. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó! Az egész történet arról szól, hogy van egy Zsófi nevű lány, aki a barátaival elmegy a Bábel nevezetű fesztiválra.

Aztán csatlakoznak hozzájuk többen is ( egy punk is akit nem is ismernek. Ezek a részek igazán viccesek).

Ebben a könyveben van humor, románc és "kétségbeesés". Egyszóval minden, ami Leiner Laura könyvéhez kell. Szerintem érdemes belekezdeni!

2014. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon tetszett...igazából alig történt valami benne. Ezt a SzJG után olvastam, és nekem eléggé csalódás volt ez a könyv. Nem tudnék felidézni belőle olyan jó szituációkat, mint például a Szent Johanna Gimiből.
2014. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szia!lehet kicsit későn írom a választ de nekem is van véleményem.

Tegnap olvastam el a Bábelt és nekem tetszett.Jók a karakterek vannak vicces részek .Bár ki hogyan éli meg.A szjg jobb de nekem ez is tetszett mint eddig minden L&L könyv:)

2014. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem borzalmasan tetszett.IMÁDOM!!!szerintem szupi!
2014. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!