Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hármasikreknek milysen nevet...

Hármasikreknek milysen nevet adnátok?

Figyelt kérdés
A történetemben szerepelne egy hármas ikertrió, de nem tudom, hogy nevezzem el őket. Angol neveket keresek, lehetőleg nem azonos kezdőbetűvel, de azért nem túl eltérő hangzással. (Tehát egy Joseph mellé, furán hangzik egy Bob) A vezetéknevük Carter. Előre is köszi a válaszokat! :)

2014. aug. 31. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Az életben nincs dramaturgia, de az írásban azért dukál. :) Ennyi infó alapján nem jó ötlet elnevezni, mert a név valahogy uataljon a viselőjére. (Vagy a szerzőnek magától jön, egyszerűen a hangzása miatt.) Ha tudod, milyenek a testvérek, valamivel könnyebb, pl. a legfontosabb tulajdonságukhoz választod a nevet (beszélő nevek). Bár én nem vagyok ennek a gyakorlatnak a híve, de sokban megkönnyíti a névválasztást.

Nekünk az segítene sokat, ha mondjuk a testvérek nemét is leírnád. Sejtem, hogy van két fiú, de a harmadikról még ne tudunk semmit, simán lehet lány.

2014. aug. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 fiúról van szó, akik 8 évesek és nagyon elevenek. Igazából ezt is le akartam írni, de valamiért nem tűnt fel, hogy kihagytam. :) Nem szerepelnek sokat, de azért nevet kéne nekik adni. A főszereplő öccsei, de a történet nem a főhős otthonában játszódik nagyrészben, így alig tűnnek fel a színen. A nővérük neve Annie.
2014. aug. 31. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

amint elolvastam amit írtál egyből ez a három név jutott eszembe: Bennett, Carlos, Louis. Amúgy ezért ezeket mondtam/írtam mert könnyű becézni őket ami egy történetnél igen csak jelentős szempont


UI: Sorry a helyesírásért, de az sajna nem az én terepem

2014. szept. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jó nevek! Nagyon köszönöm a választ. :)
2014. szept. 1. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Servatius, Pancrates, Bonifatius. :)
2014. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!