Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen gyakran vesztek magatok...

Milyen gyakran vesztek magatoknak konyvet?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 11:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem kotelezokre gondolok!
2014. szept. 2. 11:34
 2/8 anonim ***** válasza:

Túl gyakran:)))

Mindig kihasználom az akciókat, online antikváriumokban is vannak előjegyzéseim.

"Sajnos" télen és tavasszal sok érdekes könyvet találtam nagyon jó áron, így most ott sorakoznak a polcon és várják, hogy sorra kerüljenek:))

2014. szept. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég sokat. Nálam ez már szinte olyan függés vagy hasonló. Más bulikra meg játékokra szórja el a pénzt, én meg könyvekre. :D
2014. szept. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én próbálok inkább használt könyveket venni,vagy elcserélni a már olvasott könyveket, van is egy oldal, ahol ez lehetséges. Könyvet újonnan csak ritkán veszek, mert eléggé drágák, szerintem.
2014. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem olyan gyakran, mint ahogy szeretnék, de az ünnepeket kiszoktam használni és mindig kérek pár könyvet.
2014. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Külföldön élek, itt kicsit jobban megfizethetőek a könyvek. Szinte csak használtakat veszek, nagyon jó állapotúakat lehet kapni, a bolti ár tizedéért. Az utcánkban több antikvárium is van, hetente legalább 1x benézek és általában 1-2 könyvvel megyek haza. Újakat csak akkor veszek ha nagyon el szeretném olvasni, de nem kapni használtan. Egyelőre sok van amit még nem olvastam el, próbálom utolérni magam.

A témájuk változó, legtöbbször kortárs irodalmat veszek, de van szakirodalom és klasszikusok is.

2014. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyit és nem olyan gyakran ahogy szeretnék....Havonta 4-5 könyvet veszek 2000 forint alattiak esetén.


Az újabb kiadások mint pl King, Ward, Cook, Fable drágábbak. Ezek ritkábban is jelennek meg. Amikor pedig megjelenik akkor 10.000ft körül szoktam rendelni. Bár június-júliusban 60 ezerért rendeltem összesen könyveket. Ilyet most már inkább nem csinálok:D maradok a kisebb tételeknél. De szívem szerint minden hónapban minimum 30 ezret elköltenék.


Az a baj, hogy több olyan írót szeretek, akinek sok könyve van... és azt ugye összegyűjteni eltart egy darabig. Eddig Stephen King, Vavyan Fable, és Joe Hill gyűjteményem teljes csak. Utóbbinak még csak most jön majd a 3. könyve.

A többit apránként gyűjtögetem...ez még + 11 író könyveit jelenti.

2014. szept. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
általában nyár elején és december végén szoktam 10-20 közötti könyvet venni antikváriumtól kezdve mindenhol most nyár elején pl. befigyelt egy kis Loeb féle ógörög-angol kombó hát az nem volt pl. olcsó, de a Platón összes tavaly 25,000 pedig nem újonnan vettem úgy 40k lett volna
2014. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!