Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tetszik nektek ez a történet?...

Tetszik nektek ez a történet? Ha befejeződne, és esetleg könyvben megjelenne, szivesen olvasnátok?

Figyelt kérdés

[link]

Nemrég kezdtem el, az eddigiek alapján mi a véleményetek?



2014. szept. 2. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első szembetűnő dolog, hogy a gondolatjelek használatával nem vagy barátságban. A történet eléggé klisésnek tűnik, és ha ez így indul, akkor túl hirtelen, minden körítés nélkül csap bele a "lecsóba". Ez így maximum egy történet vázlata lehet. Nekem nem fogta meg az érdeklődésemet, ezt maximum 12-15 évesek blogon olvasnák, de könyvként nem hiszem.
2014. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de még blogon sem szívesen olvasnám, nemhogy pénzt adjak érte...

Nem mondom, hogy rossz, de rengeteget kell fejlődnöd, így még elégé iskolai fogalmazás szintjén van, és a történet sem nyerte el a tetszésemet.

Elhiszem, hogy később beindulnak az események, de az olvasót már az elején meg kell nyerned magadnak, ha nem is a történettel akkor az írásmódoddal.

2014. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én se fizetnék érte. Olyan se füle se farka. Egyáltalán nem életszerű. Mármint nem a szituációkra gondolok, hanem a reakciókra, viselkedésekre. Mondjuk Maggie néni honnan tudja , hogy a látomásban szereplő nő kicsoda annyiból hogy fekete a haja. Más fekete nő nincs a világon? Az új szereplők leírása nagyon hiányos. Persze ezt ki lehet bővíteni a cselekmény folyamán, de akkor is nagyon keveset tudunk meg az új karakterekről. Az olvasó nem tudja elképzelni, a név pedig semmisé válik. A cselekmény túl gyors. Az olvasó túl sok információt olvas hirtelen. A történet is kezdetleges még.
2014. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Sok negatív véleményt kaptál, pedig nem olyan rossz ez, az átlagos netes szintet megüti, talán egy kicsivel meg is haladja (az első fejezetet olvastam). Viszont egyelőre szerintem is jó helyen van ez a blogon, a könyvben való megjelenés tényleg korai lenne. Gyakorolj sokat, írj minél több sztorit minél többféle nézőpontból és más-más karakterekkel, hogy megtaláld a saját hangod, szerintem van érzéked hozzá. Ajánlom a Kezdő írók kézikönyve című munkát, ebben nagyon sok írástechnikai feladatot találsz.
2014. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem rossz, csak írj több leírást a dolgokról. Például, miből van a kapu, nyikorog mikor megmozdul. Vagy az utcában milyen házak vannak...jó lesz ez :D
2014. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!