Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek írjak novellát...

Szerintetek írjak novellát egy unikornisól? Igaz nem hiszem hogy kiadom.

Figyelt kérdés

Csak mert hirtelen bevillant az ötlet.

Nem most ismerkedek az írással, van egy piciny tapasztalatom.



2014. szept. 17. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valamiről írni akarsz akkor írd meg, és ne itt tegyél fel róla kérdést.
2014. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

öm, most komolyan, itt szerinted ki tudna megakadályozni? ha jönne egy olyan válasz, hogy "nehogy megírd, mert nekem nem tetszene", akkor elfogadnád és az szerint a válasz szerint gondolkodnál? főleg, ha csak magadnak akarod, akkor tük mindegy, hogy ezer idegen közül kinek tetszik és kinek nem, mert úgysem fogják sose elolvasni.

k*rvára utálom az ilyen "szerintetek érdemes lenne megírni" fajta kérdéseket. IGEN! Írd meg, ha neked úgy esik jól, kit érdekel más, hogy most ne írd meg, mert biztos rossz lesz?

meg amúgy is, nem hiszem, hogy ilyen kérdés mellett igaz lenne az a kijelentés, hogy "van egy piciny tapasztalatom". ha tényleg jártas vagy a dologban, nem teszel ki ilyen buta kérdéseket, amikre ráadásul nem is lehet úgy válaszolni, hogy mindenkinek (s főleg a kérdezőnek) tetszedjen.

2014. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jól van, csak kíváncsi voltam, hogy ha esetleg kiadnám, bár nem hiszem hogy fogom, tetszene-e valakinek.

És nem, nem fogom megfogadni azt, ha valaki azt mondja, hogy ne írjam meg.

A kérdésfeltevésben volt a hiba.

Most kijavítom magam:

Elovasnátok-e?

2014. szept. 18. 12:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem olvasnám el, ha meg a kérdésben azt írtad, hogy nem hiszed, hogy kiadnád akkor most miért beszélsz kiadásról?

Amúgy legfeljebb antalóg kötetbe kerülhetne be, ezeknél viszont nem hiszem, hogy ilyen témával foglalkoznának.

2014. szept. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Elolvasnám, csak mert UUNNIIKKOORRNNIISS
2014. szept. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Mi a baj az unikornisokkal, hogy így le lettem pontozva? Ejnye-bejnye!
2014. szept. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A kiadást nem úgy értettem, inkább olyan nem kiadós közönség elé terjesztésre gondoltam.

Hogy pl. valahova felteszem, egy oldalra.

2014. szept. 27. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!