Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvet ajánlanátok...

Melyik könyvet ajánlanátok nekem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most végeztem az Éhezők Viadala Trilógiával és szeretnék beszerezni valami újat ami hasonlóan pörgős és izgalmas.Ami eddig szóba jött az Marie Lu-tól a Legend (ha megéri olvasni akkor a trilógia többi tagja, vagyis egyelőre még majd csak a 2. rész),Veronica Roth-tól a Beavatott (valamint ha ez is megéri akkor a trilógia többi része) valamint Rick Yancey-től az Ötödik hullám.Ezek közül (vagy ha van más ötletetek) mit ajánlanátok ?
2014. okt. 7. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Még nem olvastam azokat a könyveket, amiket leírtál, de az Éhezők Viadalát szeretem. Tudnám ajánlani a Végzet Ereklyéi című sorozatot, és a Vámpírakadémiát. Nem hasonlítanak az Éhezők Viadalára, de mindkettő pörgős és izgalmas, nekem az Éhezők Viadala mellett a kedvenc könyveim. Remélem, tudtam segíteni. :)
2014. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dan Wells - Részben ember :)
2014. okt. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!