Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mely kiadóknál érdemes próbálk...

Mely kiadóknál érdemes próbálkozni kezdő/amatőr íróknak?

Figyelt kérdés
(Magánkiadókra nem vagyok kíváncsi. Inkább alázzák le az írásomat azzal, hogy nyomda képtelennek és sablonos förmedvénynek tekintik vagy még csak nem is jeleznek vissza felőle, minthogy százezrekért kiadjanak egy kritikán aluli "művet"...)

2014. okt. 15. 20:17
 1/2 anonim válasza:

A feldolgozott téma jellegétől függ.

Sci-fi, horror, történelem, krimi-mindig azt nézd, az utóbbi években(!) mely kiadóknál jelentek meg hasonlónak tekinthető, számodra szimpatikus művek.

Keress meg 5-10 ilyen kiadót, ha tényleg jól sikerült az írásod, akkor -pár visszautasítás után- csak találsz egyet, aki hajlandó kockáztatni.

Van még egy összefüggés, ha érdekel, küldj privát üzenetet és azon az úton ismertetem.

2014. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kiadóknak kéretlenül is küldhetsz kéziratot (hacsak nem írják ki a honlapjukra, hogy nem fogadnak), de ha pályázatra adod be, akkor legalább abban biztos lehetsz, hogy belenéznek a művedbe. Én az Aranymosás pályázatot ajánlanám, ide mindenféle zsánerű regényt be lehet küldeni.


[link]

2014. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!