Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van rá esélyem, hogy egyszer...

Van rá esélyem, hogy egyszer jó író legyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Még csak 13 éves vagyok, és tisztában vagyok vele, hogy ennyi idősen nem tudnék olyat írni, amit ki lehetne adni, vagy ilyesmi, de minden vágyam hogy egyszer író lehessek. Írok is, de a tanulás mellett szinte sosincs rá időm, csak vasárnaponként írok 1-2 órát. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek van rá esély, hogy egyszer felnőtt koromban író legyek, aki legalább Magyarországon valamennyire ismert? Már most is alig olvasnak az emberek, és félek, hogy mire felnőtt leszek, már szinte senki sem fog olvasni, és lehetetlen lesz írónak lenni. Meg annyi tini van, aki ír, és nagyon jók, mégsem lesz mindegyikőjükből író...szerintetek van értelme reménykedni, hogy egyszer sikeres leszek ebben?

2014. nov. 9. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a tehetség és a szerencse együtt áll, akkor van.
2014. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De most szerinted honnan az istenből tudjuk, hogy amit írkálsz vasárnaponként (1-2 órát...) az jó-e vagy sem...
2014. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudnánk? Ismerek olyat aki napi szinten ír mégis értékelhetetlen amit alkot. Nem láttuk tőled írást, nem tudjuk, hogy van-e hozzá tehetséged.
2014. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Már most is alig olvasnak az emberek"

Neten olvastál erről valami cikket vagy mi? :)


Dean R Koontz pl már 8 évesen írt...


Szóval még bármi lehet :D

2014. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha valamit igazán akar az ember nem kifogásokat keres, hanem lehetőségeket. Én iskola mellett írtam könyvet, és ne tudd meg milyen nehez volt, mégis megcsináltam. Annyit elárulok, ha igazán jó író akarsz lenni, csináld szenvedéllyel! Nekem több mint 3 évembe tellett, hogy a könyvem "tökéletes" legyen. (Persze, még így is biztosan van benne hiba, de annak kijavítását már másra bizom, aki igazán ért hozzá) Szoval, símán lehetsz jó író, csak sohase add fel!
2014. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!