Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nekem is van még esélyem...

Nekem is van még esélyem egyszer úgy belenézni a tükörbe, hogy tetszik amit látok?

Figyelt kérdés

diétázom, eszem reggelire a zabot, fehérje turmixot, délután hús vagy tojás zöldségekkel

fáj a gyomrom, mert éhes vagyok, nem lakok jól, nem bírok aludni éjjel, nappal hulla vagyok, gyenge, szédülök, fáj a fejem, remegek, ver a víz

Ha többet eszek, hogy jól legyek, nem fogyok, mozogni mozgok, de van, hogy nem bírom már, ezért csak szoba biciklizek este, mert nincs erőm már

és 75kg vagyok 160cm-hez


2014. aug. 20. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Zabot hogy csinálod?
2014. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fahéjas vízben főzöm kásának, szeletekbe rávágva almagerezdek.
2014. aug. 20. 09:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sokaig hasonlo helyzetben voltam, mint te, 165 centihez 75-80 kilo. Idonkent elkezdtem dietazni, lementem 70 kornyekere lassacskan, de aztan mindig visszajott es elegge elkeseredtem.


Egeszen addig ment igy, mig fel nem fogtam, hogy nagyon kontrollalnom kell azt, amit eszem es amit mozgok.


Napi 1400-1500 kcal bevitel, 2 gramm feherje / ttkg (testtomegkilogram), 2 gramm szenhidrat (csakis lassan felszivodo) es 1 gramm zsir. Emellett heti 4-szer egy ora mozgas, kardio es sulyzos edzes.


A valtozas tovabbra sem volt gyors, masfel ev alatt vittem le 58 kilora, most 22% a testzsirszazalekom harmincvalahagy helyett.


Adj idot a fogyasnak, mozogj meg tobbet es egyel okosan. nem tudom elhinni, hogy valaki keptelen fogyni hosszu tavon azzal a modszerrel, ahogy nekem sikerult.

2014. aug. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Eszel Te elég zsírt? Tudod, kb. hány kalóriát eszel, milyen összetételben? Ha kihagyod a zsírt (ami nagy baj, mert valamennyi mindenképpen kell) s a reggelit kivéve a szénhidrátdús ételeket is, akkor bizonyára túl kevés kalóriát hozol össze.

Ha rosszul vagy, tuti hiányod van valamiben.

A felesleged pedig sok, elvileg még nem lehet túl nehéz fogyni, ha megtalálod a megfelelő módszert...

Ja igen, ne akarj túl gyorsan fogyni se. Én viszonylag nagy feleslegnél 30 dekát fogytam hetente, amivel nagyon meg voltam elégedve, tekintve, hogy nem sok megszorítást alkalmaztam, sokat ettem és jókat. A lassú, élvezetes, életmódváltásos fogyás híve vagyok. Van, aki bírja az intenzívebb és kellemetlenebb módot, de Te nem ilyennek látszol s nem is működsz így rendesen. A tested jelzi, hogy ez nem jó neki, változtass!

2014. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már más is írt számokat... Nekem speciel 1 g/ttkg alá kellett mennem a szénhidráttal, cserébe ehettem 2000 kalóriát (a nagyobbik felét zsírból, én ilyen), s fogytam. Több szénhidráttal éhes és enervált voltam, pedig többet ettem és nem fogytam. Ez persze emberenként változó, máshogy reagálunk ugyanarra az étrendre s máshogyan érezzük magunkat. Szerintem érdemes próbálkozni, s persze olyan étrendet összeállítani, ami kellemes is nekünk, van, akinek nem működnek a tipikus szálkásító diéták. Többféle módszer van :)
2014. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Zsírt szoktam, mert hát tojást és néha szotyolát vagy diót is szoktam enni, muszáj, mert néha már kimarad a havim.

2014. aug. 21. 12:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Olyan programot válassz, csinálj, amivel nem éhezteted a szervezetedet, minden szükséges tápanyagot beviszel és akkor nem lesznek ilyen problémáid és a kiók is megindulnak lefele.Sokszor pl az ásványi anyag hiány miatt nem csökkennek a kilók, megáll a fogyás.Mindenképpen egy tisztító-méregtelenítő programmal érdemes indítani.Ezzel 9 nap alatt 3-5,5 kg szokott lemenni.Rengeteg jó tapasztalat van vele.közben nem éhezel, jól érzed magad ésnem gyengülsz le.A napi mozgásra mindenképpen szükség van mellette.Egy ismerős pl kb 9 hónap alatt 17 kg-t adott már le.Sok sikert!
2014. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A fogyás nem egyenesen arányos az éhezéssel.

Ha napi 5-7x eszel kis adagokat hogy ne lakjál jól akkor az anyagcseréd is gyorsabb lesz. Fontos hogy mindig annyit egyél ami éppen elég a szervezetednek, megfelelő energiát tud belőle felhasználni, de megmaradjon a kalóriadeficit.

Pl.:

1.kaja:fehérje zabbal

2.kaja:csirke,édesburgonya/branarizs,zöldség

3.kaja:csirke,rizs,zöldség

4.kaja:hal v vmien fehérjedús hús, saláta

5.kaja:fehérje turmix

6.kaja:cottage cheese vagy zsírszegény túró

A mennyiségeket variálhatod, de figyelj arra hogy kevesebb kalóriát vigyél be mint amennyit alapesetbe bevinnél.

NEM SZABAD ÉHEZNI!!!

Ha éhes vagy igyál fehérjét vagy egyél salátát/sovány húst

Lehet variálni a kajákat is hogy ne legyen unalmas, mindig nézd meg mibe mennyi kalória van és ahhoz igazítsd a többi mennyiséget.

ui: Szedjél multivitamint és omega3mat! Ezek az alap kiegészítők!

2014. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!