Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van esélyem egy...

Szerintetek van esélyem egy olyan lánynál, akire kivétel nélkül mindig én írok rá? Hetente egyszer egyébként is találkozunk, eldöntöttem, hogy legközelebb elhívom sétálni, szóval ez most egyfajta játék.

Figyelt kérdés

Személyesen ismerkedtünk meg, mint egy csoport két tagja. Azóta mindig én írtam rá neten, de akkor teljesen jól elbeszélgetünk, hosszú válaszokat ír, kérdez, stb. Élőben legtöbb alkalommal pár mondatot váltottunk, egyszer beszéltünk hosszasabban, akkor úgy éreztem, hogy kicsit mindketten zavarban voltunk, ezért külső szemlélő számára talán furcsának tűnhetett a beszélgetés. :D Úgy tűnik, hogy én is szimpatikus vagyok neki, de lehet, hogy csak bemesélem magamnak.


Mindketten visszahúzódóbb típusok vagyunk, ő talán egy kicsit jobban is, mint én. Nem tudom, hogy van-e barátja, de eddig semmi jelét nem láttam.


El fogom hívni, ez már biztos, de arra azért kíváncsi lennék, hogy itt milyen arányban jönnek válaszok; ha valakit érdekel, majd megírom, hogy mi lett.


Nem merem leírni, hogy hány évesek vagyunk, mert a leíráshoz képest meglepően idősek. :D


2014. szept. 16. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

van. hülyék vagyunk. persze nem minden lány/nő az. én pl igen, és ha valaki nagyon tetszett, nagyon szimpi volt és meg akartam jobban ismerni, akkor sem írtam rá. mindig vártam, magamban reménykedtem, hogy "jaj, légyszi, írj, írj, írj"

szóval lehet ő is ilyen. persze lehet, nem.

mindenesetre egy próbát mindenképp megér. :)

2014. szept. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak félénk.
2014. szept. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 viktorvarga ***** válasza:
tudod a választ csak reménykedsz hátha nem azvan amire gondolsz..pedig de
2014. szept. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 MolotovPunk ***** válasza:

Mindig te írsz rá.Az már úgy nem túl jó.Szerintem különösebben nem érdekled őt.Ha valamit akarna írna azért ő is néha...

Szóval sz_rd le.Azt tanácsolom keress mást haver.

2014. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 MolotovPunk ***** válasza:

Ja még valami,ne írj rá ne keresd jó ideig,sokáig.Ha hiányzol neki,akkor keresni fog egy idő után tutira,vagy rád ír.

Ha akkor sem keres,akkor leves...szóval felejtsd el szerintem.

2014. szept. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 >_< válasza:

Amit előttem írtak az nem jó! Ne hanyagold hosszú ideig. Ismerek olyan lányt aki oda volt egy pasiért de csak azért sem írt rá, helyette nekem mesélte a kínjait, hogy mennyire várja már hogy írjon, de ő nem fog kezdeményezni, szerinte a fiúknak kell.

Szerintem nagyon sok lány ilyen, érezni akarják a törődést.

2014. szept. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6: De nem értem, miért kezdeményezés az, ha valaki a 10. beszélgetést kezdeményezi. :D
2014. szept. 17. 17:59
 8/12 >_< válasza:
Bocs rosszul fogalmaztam. A kezdeményezést úgy értettem hogy például egy üzenet váltást kezdeményezel, és nem magát a kapcsolatot.
2014. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8: Értem, köszi. Ha ez kell, ám legyen. :D Bár a másik oldalon meg az van, hogy nyomulásnak is veheti a dolgot.
2014. szept. 17. 18:36
 10/12 anonim ***** válasza:

figyelj!


kérdezd meg, hogy hogy-hogy nem kezdeményez beszélgetést. mármint ne így. hanem mondjuk: "amúgy szerintem elég jól eldumálni, ha írok neked. viszont te sosem szoktál magadtól. hogyhogy?"

vagy hasonlóan.de komolyan, csak ennyi lenne. tőlem is kérdezte már fiú. (amúgy én vagyok az 1. válaszoló,tehát elolvashatod a kifejtésem ezzel kapcsolatban) azt válaszoltam neki, hogy csak nem szokásom másokra ráírni.


na, nyilván nem fogja beismerni,hogy azért, mert mindig a kezdeményezésedre vár, de így talán leszűrhetsz valamit a visszajelzésésből.


pl ha azt válaszolná, mint amit én anno, akkor mondhatod hogy "pedig már azt gondoltam, hogy esetleg zavar, hogy szoktam írni neked" vagy hasonló és ha egyértelműen rávágja, hogy dehogy, akkor szerintem nincs miről beszélni..:)

2014. szept. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!