Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlanátok...

Milyen könyveket ajánlanátok egy tininek?

Figyelt kérdés
Valami érdekeset szeretnék. Lehet akár romantikus, vagy napló vagy bármi ami érdekes és izgalmas.

2014. nov. 19. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
én most az Ónix (Luxen 1.) c. könyvet olvasom. az első rész az Obszidán, feltétlenül olvasd el, én rá vagyok akadva.
2014. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Luxen 2. :)))
2014. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Quasar07 ***** válasza:

Ajanlom az SzJG osszes kotetet. Naplo is romantikus reszek is vannak benne.. En imadtam! A Babel is nagyon jo meg es Akkor szakitsunk c. konyv is tetszik, a Kestel sem rossz. Ez mind Leiner Laura konyv.

Ami meg tetszett nekem az Jamie McGuire- tol a Gyonyoru sorscsapas, ez egy baromi jo konyv. Es van ket masik resze, a fiu szereplo szemszogebol a Veszedelmes sorscsapas, es Egy gyonyoru eskuvo.

Csillagainkban a hiba c. konyvet szinten imasom, de ezt gondolom nem kell bemutatni.

Az arany iranytu c. konyv sem rossz, ha nyitott vagy az ilyen nem letezo vilagban jatszodo konyvekre.

2014. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Richelle Mead- vámpír akadémia (1-6)

Kelly Creagh- Nevermore ( soha már)

Colleen Hoower- Hopeless

Ezeket tudom nagyon ajánlani ,en imádtam őket:) 15/L

2014. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy különc srác feljegyzései

Alaszka nyomában

Beavatott-trilógia (plusz a kiegészítő kötet)

Éhezők viadala trilógia (ezt mondjuk én még nem olvastam, de sokan dicsérik)

2014. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csontváros
2014. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!