Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 10 éves kislánynak milyen ma...

10 éves kislánynak milyen ma népszerű könyvet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

2014. nov. 20. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A 10 éves unokatesóm (kislány) most az Egy ropi naplójára van teljesen rákattanva, az első kettőt már elolvasta, és a 3.-at kérte névnapjára. Beleolvastam, volt amin hangosan nevettem, pedig én már 23 vagyok :)
2014. nov. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Hát én ennyi idősen Lucy Maud Montgomery

könyveit imádtam:) igaz, hogy nem legnépszerűbb író, de a Váratlan utazást nem tudtam letenni, de azért az Anne sorozat és az Ezüst Erdő úrnője sem volt rossz:) Ha viszont népszerű könyvet szeretnétek akkor Szent Johanna gimi. A csapból is az folyik:D ezzel nem azt mondom, hogy rossz könyvek. Én is végig olvastam mind a 8 részt, de azért nem annyira hű de nagyon jó mint mondják.

2014. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
10 évesen mit olvastam?? Hááát az Egy ropi naplója tényleg nagyon jó és én még a Fairy Oak-ot tudnám ajánlani. Jó lehet, hogy az kicsit korább ói korszakomban olvastam, de nagyon szerettem.
2014. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy zizi naploja
2014. nov. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Nem tudom hány évesen, de olvastam a Fairy Oak-ot. Nagyon szerettem, 4 könyvet is elolvastam, de még van több ilyen kiegészítőszerű könyve. Szerintem ez nagyon jó lehet, mert tényleg izgalmas és érdekelheti a történet és olyan aranyos is. Valamint nagyon szép maga a könyv, olyan antik hatása van és szerintem a képek is szépek benne, szóval jó már csak kézben tartani is és belenézni. Tényleg olyan "varázslatos".:)

Lehet, hogy elcsépelt és már nem olyan népszerű, de én a Harry Pottert is szerettem. Mondjuk kicsit idősebben olvastam, de szerintem meg lehet érteni és biztosan ismeri a történetet is. Mondjuk a sorozatban előrehaladva egyre hosszabbak a könyvek, én az első négyet olvastam el belőle.

Nem tudom, hogy lehet-e még kapni, ezek is régebbiek...mondjuk biztos lehet valahol a Lulu és a kívánságsüti, Lulu és az igazságsüti, Lulu és a szerelemsüti én ezeket is nagyon szerettem. A Szent Johanna Gimit szinte az összes lány osztálytársam, ismerősöm olvasta, éjjel-nappal erről beszéltek és folyton ezt bújták...én már csak azért sem voltam hajlandó elolvasni mert ilyen felkapott meg nem szeretem az ilyeneket, ez olyan tipikus tinis könyv.

2014. nov. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Saint-Exupéry: A kis herceg

Fekete István: Csí (megható könyv egy fecskéről)

Lázár Ervin: Berzsián és Dideki (nagyon humoros, igaz, főleg nyelvi humor van benne)

Oscar Wilde: A boldog herceg


Nagyobbaknak:



Dickens: Copperfield Dávid

Dickens: Twist Olivér


Mark Twain: Huckleberry Finn kalandjai

Kipling: A dzsungel könyve

Beecher Stowe: Tamás bátya kunyhója

2014. nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most jutott eszembe, hogy kb. ennyi idősen olvastam Michael Endétől a Momót, azóta is az egyik kedvencem.
2014. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Egy ikerpár titkos naplója.1,2
2014. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
harry potter
2014. nov. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen Jacqueline Wilson könyveit imádtam.
2014. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!