Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok egy könyvmolynak? 16/L

Figyelt kérdés
Szeretem a krimiket, szeretem Rejtő könyveit, Fitzgeraldot és Hemingwayt, Szeretem a Glennkillt, a Száll a kakukk fészkéret, a 22es csapdáját, A bárányok hallgatnak-ot is... szeretem a kriminilógiai és pszichológiai műveket is... sok mindent olvasok de érdekelne hogy milyen hasonlók vannak még. ( romantikust is szeretem de nem az erotikust...)

2014. nov. 27. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

A Hannibal könyvek közül olvastad mindegyiket, vagy csak A bárányok hallgatnak-ot? Ezen kívül ami még eszembe jutott, az a Dexter, nem tudom, a sorozatot ismered-e. Én a könyveket nem olvastam (még), de azt mondják, jók, és a sztori sem teljesen ugyanaz, mint a filmsorozatban.

Ezen kívül, ha érdekelnek a pszichoterápiával kapcsolatos szépirodalmi, regényszerű könyvek és a filozófia, akkor Irvin Yalom könyveit ajánlom, én őt nagyon-nagyon szeretem.

Romantikus könyvek közül nekem a nagy kedvencem az Üvöltő szelek.

Még egy, ami eszembe jutott: Vágy és vezeklés. Ez pszichológiai szempontból is különösen érdekes, nem tudom, láttad-e a filmet, a könyv még jobb.

2014. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Üvöltő szelek (ha szereted a bonyolutabb könyveket) én imádtam vagy steven king vagy agahta cristi könyveket azok krimik. Előző válaszoló az üvöltő szelek jó.
2014. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindet olvastam a Bárányok hallgatnakból és igen az ilyen pszichológiával kapcsolatosakat mind nagyon szeretem. A Dextert mondták már, lehet beleolvasok már nagyon érdekel. A többit is felírtam és köszi.

Ha esetleg van még azt szívesen fogadom.

2014. nov. 27. 22:26
 4/5 Anna0728 ***** válasza:
elfújta a szél, pop csajok satöbbi, pörcy jackson sorozat
2014. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pop csajok satöbbit már olvastam... nem volt rossz de nem a kedvencem... csípem ezt a stílust de azért nem ebből olvasom a legtöbb könyvet..n
2014. nov. 29. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!