Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlotok könyveket 14/L?

Ajánlotok könyveket 14/L?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Kíváncsi vagyok véleményekre,így írjátok meg kedvenc könyveiteket,ezekben a témákban,mert már szinte minden könyvet felfaltam a könyvtárból és karácsonyra is kéne egy-két jó ötlet. Szóval,vágjunk bele. Ami a szívem csücske az a fantasy. Kedvenc íróm: Christopher Paolini

Kedvenc könyveim,íróim: Eragon(Christopher Paolini), Angyali szerelem(Elizabeth Chandler),Tökéletes kémia(Simone Elkes), Álarcosbál(Szabó Magda),Végtelen történet(Michael Ende),Sandy Bells egy álomőrző legendája(Scarlett Sheridan) stb.

A magyar írókat valahogyan nem kedvelem, a SZJG-t olvastam,de nem fogott meg túlságosan. Leiner Laurától Mást is olvastam,eddig az Akkor szakítsunk tetszett a legjobban,de az se az igazi. Szeretem a romantikus könyveket,főleg a fantasy-kaland-romantikus könyveket!! De alapvetően mindent elolvasok! Viszont amiket nem szeretek,és ilyeneket ne is ajánlj: Alkonyat,túl fantasy-már már beteges ördögűző témák,a nagyon nyálas sablon regények,történelmi regények, ás azok amikhez kiírják,hogy 12 éven felülieknek ajánlott( már vagy két éve olvasok 16-18 éven felülieknek ajánlott könyveket,és eddig szinte mindegyiket díjaztam)

Azt hiszem ennyi. Külön díjazom ha valaki egy új könyvet tud egyik kedvenc írómtól(fentiekben) vagy vörös pöttyös könyveket(nem muszáj,hiszen nem mindegyik vörös pöttyös jó,de sok jót olvastam már közülük!

Előre is köszönöm,szép napot!!



2014. dec. 3. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Csitt csitt (4 kötetes), Éhezők viadala (trilógia), Az útvesztő (trilógia, de a harmadik része még nem jelent meg) A 4000 éves menyasszony (ez egy kisregény). Most kb. ennyi jut az eszembe.
2014. dec. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyűrűk ura, Hobbit trilógiák.
2014. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az én örök kedvencem Lian Hearn:Az ottoriak története olvass utána és ha tetszik mindenképpen olvasd el ,mert nagyon jò!! ;)
2014. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenképpen utànanézek
2014. dec. 4. 07:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Obszidián,Trónok harca, A végzet ereklyéi, Percy Jackson és az Olimposziak, Hex Hall, Halhatatlanok sorozat, A beavatott
2014. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Testbérlők (2 kötet)

Enigma (2 kötet)

A Párválasztó (trilógia)

2014. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!