Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik jobb trilógia?

Melyik jobb trilógia?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és szeretem a romatikus-izgalmas-és kissé természetfeletti könyveket.

Az ízlésem kb ezek a könyvek: Elválaszt az idö, Enigma, Iránytü önmagamhoz (hátha ezeket olvasta valaki és segít a válaszolásbanI)

A kérdésem: Melyik illik jobban az én stílusomhoz? A beavatott-trilógia vagy Az éhezök viadala-trilógia. Az utóbbi elsö részét láttam filmen még tavaly és nem is igazán emlékszem rá, a többit nem láttam.

Köszönöm a válaszokat, véleményeket!



2014. dec. 20. 18:19
 1/3 anonim válasza:
én nem ismerem azokat amiket olvastál, de én mindkettőt ugyanannyira imádtam, szerintem ha az egyik tetszik, akkor a másik is! ;)
2014. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyjából egyre megy a kettő, az eléggé relatív, hogy melyik a jobb.
2014. dec. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Véleményem szerint, inkább Az éhezők viadala illik jobban a stílusodhoz. A könyv maga disztópia, a romantika is szerepet játszik benne. A könyv alapja, a szereplők, a cselekmény nagyszerűen ki van dolgozva. De azért olvasd el a Beavatottat is.
2014. dec. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!