Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek jobb A beavatott...

Szerintetek jobb A beavatott c. könyv a filmjénél? Megéri megvenni? Szerintetek hónapok múlva is lehet venni, vagy nem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
a filmnél sokkal jobb, ahogy általában az lenni szokott a könyvadaptációknál, én eleve a szereplőket nem így képzeltem el, és nekem nem igazán adta vissza a könyv hangulatát. könnyű, egyszerű olvasmány, egyszer élvezhető, de nem éri meg megvenni szerintem.
2015. jan. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hány oldalas?
2015. jan. 1. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:

kb. 420 oldalas(nekem megvan pdf-ben,ha kell irj)

A film nincs olyan jo mint a konyv,de a konyvet nagyon szeretem.

2015. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. jan. 2. 09:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Az oldalszám ne ijesszen meg senkit. Én angolul olvasom, már az első két részt elolvastam. Ezen kívül szépirodalmat szoktam olvasni, többnyire angolul de már hozzászoktam a nyelvezethez. Mégis.. A Beavatott/divergent hatalmas margókkal ( ? bocs ha nem így hívják, az üres részek a szöveg meg a lap széle között) rendelkezik, viszonylag nagy betűtípus és nagy sortávolság. Nagyon gyorsan végig lehet rajta futni, főleg hogy a nyelvezete is könnyű.

Egy 200 oldalas régebbi nyelvezetű szépirodalmi mű olvasásánál nem tart tovább. (ez csak nagyjábóli becslés..)

2015. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én szeretem a könyveket, s olvasni is!
2015. jan. 3. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a könyvet jobban szereted mint digitális formában olvasni, akkor könyvtárból is kiveheted.

De ha meg akarod venni, hát persze, hónapok múlva, sőt évek múlva is lehet majd kapni, emiatt nem kell aggódnod.

Ha vaterán vagy olx-en körülnézel, használtan megkaphatod olcsóbban és általában semmi bajuk nem szokott lenni ha onnan veszed használtan (az eladó értékelését azért nézd meg, a fotó pedig ne netről vadászott legyen róla, hanem látszódjon, hogy otthon lefotózta a könyvet.)

2015. jan. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!