Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 18 éves fiamnak, aki nem...

18 éves fiamnak, aki nem szokott olvasni, mégis szeretnék venni valami könyvet. Ti miket olvastok?

Figyelt kérdés

Valami rövid (tehát nem 500 oldallal szeretném megijeszteni elsőre), de akciódús könyv kéne. Lehet sci-fi, vagy bűnügyi, nyomozós, zombis. Ilyen...fiús.


Szerintetek? Sokan ajánlották nekem a Metro 2033-at, ami a sztori alapján nekem is nagyon tetszik, de nem túl rövid sajnos. (Pedig még én is elolvasnám.)


Előre is köszönöm mindenkinek. :)



2015. jan. 9. 15:15
1 2
 1/16 anonim válasza:
87%
Szerintem valami olyan témájú könyvet vegyél neki, ami őt érdekli. Legyen az sport, vagy sportoló, híres ember, vagxy témakör, pl szexualitás vagy bármi. Máskülönben nem sok esélyt látok arra hogy belenézne 1nél többször.
2015. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nem érdekli a sport, nincs kedvenc focicsapata, vagy ilyesmi. A sorozatait, filmjeit nem szeretné könyvben is elolvasni. Viszont tudom, hogy szereti az ijesztő, vagy nem valóságos, de mégis reális témájú filmeket. Úgyhogy gondolom könyvek terén sem lenne máshogy.

Szexuális témájút pedig... cikinek tartaná, ha tőlem kapna olyat.


Nem egy buta gyerek, aki ha kap egy könyvet behajítja a sarokba. Adott már neki kölcsön a barátnője egy könyvet, amit ugyan nem végig, de olvasta, és tetszett neki.

2015. jan. 9. 15:23
 3/16 anonim válasza:
95%

A Metro 2033 tényleg jó lenne,ha érdekli elolvassa szerintem.

Mindig az első lépés a nehéz,ha érdekli,megfogja,nem fogja letenni.

Különben a könyvesboltokban tucatszám vannak ilyen könyvek,elég könnyű megtalálni őket, az eladó szerintem tud is mutatni olyat,ami kezdésnek jó lesz.

(Nekem van pár CSI papírkötéses könyvem,kb. 150-200 oldal,nekem izgalmasak voltak,van két kötet ami összetartozik,a többi különálló.Szerintem érdemes lehet ilyennel is kezdeni)

2015. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Én egy-két kötet Dextert olvastam el, nagyon tetszett, pedig a sorozatot nem bírtam nézni, nekem túl véres. :)
2015. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, 18 éves, de az Assassins Creed sorozat nagyon tetszett. Ez egy videójáték megkönyvesítése. Az egyik fiú osztálytársam is ezt olvassa, ő 19 éves. És a barátom ezzel a játékkal játszik. Szerintem pasis könyv, és a játék is hasonló. Az első része a Reneszánsz.
2015. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
39 felderítetlen gyilkosság Magyarországon.
2015. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Huu, köszönöm mindenkinek! :)
2015. jan. 9. 17:50
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a Metro jó lenne.
2015. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Megvettem neki. :) Maximum én olvasom el... (Mindenképp ma akartam megvenni, úgyhogy nem volt sok időm gondolkodni.)


Köszönöm! :)

2015. jan. 9. 19:14
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Metro jó, barátom, aki szintén nem szeret olvasni, 3 nap alatt kivégezte. :)
2015. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!