Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Anne Rice-Vámpírkrónikákban...

Anne Rice-Vámpírkrónikákban milyen kapcsolat van Riccardo és Amadeo, valamint Nicolas és Lestat között? Riccardo hány évvel idősebb Amadeonál? Egyáltalán idősebb tőle?

Figyelt kérdés
Számomra nem volt teljesen egyértelmű, hogy barátság vagy annál azért több, valamiféle szerelmi kapcsolat van-e köztük. Riccardo kora azért érdekel, mert Marius a Vér és aranyban úgy mondta, hogy ő volt a legidősebb tanítvány, viszont az Armand a vámpírban Amadeoval egyidősnek van beállítva. Lehet, hogy csak én értettem félre, de nekem ez akkor sem teljesen egyértelmű ;)

2015. jan. 11. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még csak az első két könyvig jutottam, de igen, Nicolas és Lestat között szerelmi kapcsolat van. Teljesen egyértelmű. :)
2015. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) esetleg mások, akik olvasták a többi könyvet is?
2015. jan. 14. 17:35
 3/3 anonim válasza:
100%
Lestat és Nicolas között csak volt szerelmi kapcsolat, aztán meggyűlölték egymást, és Nicolas öngyilkos lett... Lestat később élete nagy tévedése ként hivatkozik Nicolasra.
2016. máj. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!