Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a címe? Keresek egy könyvet...

Mi a címe? Keresek egy könyvet, de nem tudom mi a címe. Mindössze egy idézetet tudok belőle. Ha valaki ismeri, az légyszi szóljon.

Figyelt kérdés

"Az iskolarádióban felcsendül az Arctic Monkeys jól ismert, Do I wanna know című száma mire gyomrom összerándul, Ő pedig lezutyanva a mellettem magászoskodó székre, kaján vigyort ereszt meg:

- Jó ez a szám - közli szórakozottan, s arcom egy közlekedési lámpát is megszégyenítő gyorsasággal vált pirosra.Amikor ezt észreveszi, ajkai még inkább kiszélesednek, és egészen közel hajol, hogy csak én halljam.

- Na mi az(kérdőjel) Tegnap nem voltál ennyire zavarban."



2015. jan. 17. 21:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem rég egy SzJG-s csoportban a Facebookon is kirakta valaki ezt az idézetet és azt találgatta mindenki, hogy melyik blog illetve könyv lehet ez, de a legtöbben meg voltak róla győződve, hogy blog. Mert volt benne néhány helyesírási hiba, és a könyvekből azért jól kiszűrik a hibákat.
2015. febr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én 1 éve keresem ezt. Már hallodtam mástól is hogy ez egy könyv de nem tudta melyik.
2015. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Tavi Kata: Nyitótánc
2015. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!