Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvenc szereplőtök a...

Kis.smiley kérdése:

Ki a kedvenc szereplőtök a SZJG-ből?

Figyelt kérdés

2015. jan. 18. 21:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
69%

A Reni teljes osztálya miután Arnold elment

De amúgy legfőképpen Virág & Macu *-*

2018. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Cortez, Ricsi, Zsolti, Jacques
2022. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Igazából mindegyiküknek meg van a saját szerethető tulájdonsága(szerintem). Virág nagyon aranyos és bár néha nagyon tudatlan, ez Virág így kell elfogadjuk. Reni nagyon okos csak túl túlgondolja a dolgokat, és hát elég sok rossz döntése volt. Kinga bár nagyon erős megjegyzéseket tett másokra, nagyon sokat segített mindenkinek, szerintem nagyon kedvelhető karakter. Erős személyisége meghatározó volt, és nagyon nagy szíve van ezt mindenkinek be kell lásd, segített mindenkinek aki tudott, egy példa értékű karakter. Cortez hát, hogy is mondjam iszonyat jó képű. Na jó szóval a külsejét fére téve nagyon aranyos, ahogy mindig is gondoskodott Reniről, és nekem akkor tűnt fel igazán Cortez karaktere amikor össze jött Renivel, mivel akkor megtudhatuk mennyire, de mennyire kedves meg minden. Ricsi hát az ilyesztő külseje csak úgy van mert igazából egy nagyon szerethető karakter, ahogy gondoskodik Virágról az elképesztő. Dave nagyon intelligens és elegáns személy aki nagyon a szívünkhez nő a tudatunk kívül. És az hogy Kingára egész kilencedik óta vár az elmond mindent. És az is elmond mindent, hogy attól eltekintve, hogy szerete Kingát kibékitette Zsoltival. Zsolti szóval ő az a tipikus vicces srác. Bár néha idegesített, hogy Karcsival bánt. Macu ő róla nem nagyon tudok mit mondani ő csak volt viszont szerintem mindenki kedvelte, mert nem visszataszító a srác (szerintem, ne öljetek meg). Zsák ő iszonyat kedves én nagyon kedveltem. Gábor ő nekem nagyon semleges volt az elején, de amúgy jó fej. Rockerek hát igen csak ennyi: 🤟🏻.


Nagyon szerettem én őket mert színesek voltak, mindenkinek más volt a stílusa és éppen ezért volt az hogy kedveltem őket. Mert ilyen szép színes személyiséggel rendelkeznek.🌈

2023. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

1. Kinga

2. Cortez

3. Virág

2023. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!