Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak hozzám hasonló tinédzse...

Heródes02 kérdése:

Vannak hozzám hasonló tinédzserek, akik szeretnék írni, mondjuk próbálnak az írásban kipróbálni magukat?

Figyelt kérdés

Nos, én 15 éves tinédzser vagyok, és már régóta foglalkoztat az írás. Olvastam a neten ötleteket, hogyan kezeljem a dolgot. Sok helyen találtam azt, hogy keressek egy olyan csoportot, ahol jól érzem magam és hozzám hasonló fiatalokkal megoszthatjuk írásainkat, tapasztalatainkat. Remélem egy páran lesznek és 2-én, 3-an össze tudunk hozni egy kisebb csoportot.

Előre is koszonom a válaszokat.



2015. jan. 27. 20:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én 12 éves vagyoj ha csinâlsz ilyen csoportot akkor szívesen benne lennék (persze csak ha nem gondolod úgy hogy túl fiatal vagyok 15-16 évesek közé)
2015. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
12 vok, és blogot és regényt írok. Csak vágj bele a közepébe!
2015. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Dehogy vagy túl fiatal. A művészetnek nincs kora . :) Írj rám privvátban, és kérlek csatolj egy elérhetőségi módot. (Facebook, Twitter stb)
2015. jan. 30. 09:23
 14/14 GVivi válasza:
Szia,én 14 éves vagyok és majdnem 2 éve írok.Szóval ha csinálsz ilyen csoportot szívesen benne lennék:)
2015. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!