Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményed Leiner Laura...

SZJG5 kérdése:

Mi a véleményed Leiner Laura könyveiről?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok úgyhogy nyugodtan lehet részletesen is írni róla!!!!!!!!!!

2015. febr. 8. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Én nagyon nagy fan vagyok szóval ha még nem olvastál tőle semmit és azért kérdezed nyugodt szívvel ajánlom. Nekem nagyon teszik a stílusa. Én elsőnek az SZJG-t ( Szent Johanna Gimit)olvastam és le sem tudtam tenni . Utána olvastam az Akkor szakítsunk-ot Az egy éjszaka alatt olvastam ki mert letehetetlen volt. Ezután olvastam a Bábelt ( tudom hogy nem ebben a sorrendben jelentek meg de amikor megjelentek akkor én még nem olvastam az SZJG- t szóval nem ismertem őket.)Amúgy a Bábelt is imádom. És amikor megjelent a Bexi sorozat 1. része a Késtél egyből megvettem és még aznap ki is olvastam és most már nagyon várom hogy megjelenjen a következő része szóval én imádom Leiner Laura könyveit.
2015. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én csak a SzJG sorozatot és a Bábelt olvastam. Ezekkel teljes mértékben megvoltam elégedve, nekem tetszettek, bár nem mondanám hogy az a kedvenc műfajom amit Laura képvisel ezekkel a könyvekkel. Egy barátnőm megkapott két könyvet, az egyik a Késtél volt. Beleolvastam, én valahogy unalmasnak, vontatottnak éreztem.. Nekem nem tetszett.
2015. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem mondom, olvastam már jobb könyveket is, de viccesek és fluffok, szóval azért szeretem őket. Az a típusú könyv, amit akkor olvasok, ha nagyon letargikus allapotba esek.
2015. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Én csak a Szent Johanna Gimi első részét olvastam tőle, elég is volt. Egyszerűen untatott, és mivel túlvagyok már a középiskolán, tudom, hogy ez nem ilyen.

A könyve semmit nem adott számomra, nem tetszett, a többi irományára sem vagyok kíváncsi.

2015. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeiteket én is nagyon imádom a könyveit.

Várok még véleményeket.

2015. febr. 8. 20:25
 6/12 anonim ***** válasza:

SZJG 1. részt, Akkor szakítsunkot és a Bábrlt félig olvastam eddig. Az SZJG tetszett, szívesen tovább olvasom, ha lesz pénzem könyvre :) az Akkor szakítsunk nekem az elején szenvedés volt, de miután elolvastam úgy vagyok vele, hogy elment. A Bábellel rendesen megszenvedtem. Rengeteget nevettem rajta, de közben nem bírtam a szereplőket (sőt, egyenesen utáltam), viszont így nem tudok teljesértékű véleményt formálni a könyvről.

Megvan még a Késtél is, de még nem kezdtem el olvasni, nemtudom, érdemes-e...

2015. febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 nia nori ***** válasza:
en imadom a konyveit... igaz meg csak a szjg t olvastam de imadom
2015. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Somall válasza:

IMMMMÁÁÁÁÁÁÁÁDOM! :3 Minden könyvét olvastuk a hugommal, az elsők közt fogunk sorban állni, mikor megjelenik a Hullócsillag. :)

14/l

2015. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Bábelt imádtam, annyira, hogy már a közepén féltem, hogy mi lesz ha végzek vele.xD
2015. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én is féltem, és vártam is a könyv végét és nem is.:)

Jöhetnek még vélemények részletesen!!!!:):)

2015. febr. 21. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!