Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményed a történetről?...

Mi a véleményed a történetről? Érdemes lenne foglalkoznom vele komolyabban is? Én írtam!

Figyelt kérdés
Itt a blogom linkje: [link] Blogspot.hu/
2015. márc. 3. 19:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen, lehet probléma abból, hogy nem ismered elég behatóan a nyelvezetét a kornak, meg a szokásait, ennek érdemes lenne utánanézni behatóbban is.
2015. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 SoraDraco válasza:
Érdekes történet.Látom "kisebb" kihagyásod volt a történet folytatását illetően.Hogy-hogy kedved kaptál hozzá ismét?:)
2015. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
:) Igazság szerint itt a gépen elég sok fejezete meg van írva. Amiatt tettem föl, mert kíváncsi lennék az emberek reakcióira, hogy esetleg egy kiadóhoz érdemes e fordulni vele? Nem tettem fel sokáig fejezetet, mert akkoriban elég sok negatív hozzászólás jött privát üzenetben nekem, és hogy mondjam.. elment tőle egy időre a kedvem. De párom annyira biztat, hogy emiatt tettem fel még hozzá párúj részt :)
2015. márc. 4. 15:54
 14/16 SoraDraco válasza:
Értem.:) Beraktam a könyvjelzők közé úgyhogy még egy olvasód már van.:) Ha kiadóhoz akarod vinni véleményem szerint az első 3 fejezetet kicsit tedd burjánzóbbá. Na jó a burjánzó az nem valami jó szakkifejezés elismerem..Nem jutott más szó az eszembe.XD
2015. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Fejtegets ki dolgokat jobban, azt akarta mondani az utolsó.

Nem akarom a lelkesedésedet letörni, mert jó látni, hogy valaki tényleg szórakozását leli ebben, de én nem fordulnék vele kiadóhoz, annyira azért nem kiemelkedően jó (nem túl korhű), illetve már így megmutattad a "nagyközönségnek".

2015. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nekem is könyvjelzők között van, mindig nézem van-e már új része :). Mikor teszed majd fel a többit én nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra. Érdekelne a történet további alakulása is. De akár elküldheted itt privátban is ha nem akarod felrakni...Kiadóhoz is fordulhatsz vele, mert már olvastam ennél százszor rosszabb könyvet is de én a helyedben egyenlőre még meghagynám blognak és utána majd meg látod, hogy alakul...
2015. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!