Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Darren Shan vámpír könyvek...

Darren Shan vámpír könyvek sorozat tartja a 2. könyv után is azt az izgalmas rejtélyes hangulatot? Nem lesz megint olyan unalmas mint az 1. könyv első 100 oldala?

Figyelt kérdés
1. könyv eleje közepe nem tetszett de az utolsó 50 oldalért nagyon oda voltam 2. könyv is nagyon tetszett 3 nap alatt kiolvastam mert nem bírtam letenni.Ez az izgalmas történetszálak megmaradnak a folytatásba vagy lessz olyan könyv amelyik nagyon hosszadalmas és unalmas mint az első eleje?

2015. márc. 3. 20:57
 1/8 A kérdező kommentje:
És gyakoriak lesznek e a halálok? És gyakran le spoilerezi az író hogy érdekes dolog jön pl.: "nem is tudta hogy milyen véres lesz a cirkusz pár nap múlva" (nem pontos idézet)
2015. márc. 3. 21:02
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a 3. rész? Mert egészen jó értékelést kapott. [link]
2015. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SoraDraco válasza:
Én végig olvastam az összes kötetet. Ennek már jó pár éve...szóval a lényeg ,hogy imádtam! a mai napig ajánlani tudom őket, olyan csavarok vannak benne de a vége üt leginkább.:)
2015. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyre jobbak és jobbak lesznek (pont most olvasom újra, 18 évesen), mindig is imádtam, most is imádom.:) A harmadikat semmiképp ne hagyd ki, még akkor se, ha úgy tűnik, nincs sok köze a cselekményhez, mert spoiler, de VAN!
2015. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, én LÁNY vagyok [szerintem ez nem egy tipikus lányos könyv] és imádtam! 13 éves vagyok,[habár általában 16 éveseknek való könyveket olvasok] Nekem személy szerint a 3-as kedvencem, habár még csak a 7-est olvasom!
2015. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
most 6. könyvnél járok nagyon fordulatos és nagyon tetszik hogy nem sablonosak a szereplők és a cselekedetek sem egyértelműen rosszak vagy jók hanem inkább azt érezteti hogy minden egyes döntésnek súlya van
2015. jún. 12. 22:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Én most kezdem a 8-ast [előző vagyok] :D
2015. jún. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Darren shan - démonvilág<------ezt próbáld meg
2016. máj. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!