Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet keresek, mit ajánlotok...

Könyvet keresek, mit ajánlotok? Többi lent.

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, szeretek olvasni. Leginkább a dráma, romantikus vagy vicces könyveket szeretem. (pl. Szjg (kb. összes Leiner Laura könyv), Ha maradnék, Fallen, Éhezők Vidala)

Lehetőleg valami olyat ami 300-500 oldal között mozog, mert 4 napos osztálykirándulás alkalmával éjszakai olvasásra kéne. Előre is köszönöm!:3



2015. márc. 10. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Obszidián, Csontváros, Útvesztő, Szellemidéző, Ballépések, Bábel, Egy különc srác feljegyzései, Carrie naplója, Csitt csitt
2015. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ballépés miről szól röviden? Alapsztori?
2015. márc. 10. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az 'elveszett próféciákat' nagyon tudom ajánlani, nem igazán romantikus, de olyan vicces, hogy néha már megpukkadsz a nevetéstől.

Egyébként Neil Gaimann többi műve is fantasztikus (pl.Sosehol)

És nekem az egyik örök nagy kedvencem Stephenie Meyer-től a burok.

A szjg-könyvekhez hasonlóak a Lol-könyvek, nekik van facebook-oldaluk keress rá!í

Ha szereted a kicsit klasszikusabbakat is akkor Jane Austin könyveit ajánlanám, szerintem nagyon jók!

2015. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A ballépések első része a nyitótánc:illa imád táncolni, épp ezért alig várja az új középiskolát és a tánccsoportot, az új barátnőket, no meg a helyes fiúkat.

Csakhogy a szomszédba költözött nyáron a leghelyesebb srác, a kosaras Krisztián, aki úgy fest, mint egy rockisten.

A szülők azt mondják, valaha ők barátok voltak, de akkor miért olyan elutasító Krisztián?

Mi zajlik a kosárcsapatban, miért vitáznak egymással a fiúk, hol nyíltan, hol burkolva? Tényleg a tehetség számít?

Mi történik a lányok között? Hogyan lehet barátságból elutasítás, szeretetből harc? Van-e megbocsátás egy lánycsapatban?

Lilla nagyszájúan lavíroz az iskola nyüzsgő életében, barátságok és szerelmek között. Szurkol a kosárcsapatnak, szenved a feleltetések alatt, és hol örömmel, hol bánatosan éli a középiskolások mindennapi, ám izgalmas életét.

2015. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csillagnéző, Gubancrom, Arany iránytű trilógia
2015. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!