Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki ismeri az Agatha...

Valaki ismeri az Agatha Christie könyveket, és ha igen melyiket ajánlaná?

Figyelt kérdés
Pár napja olvasom őket(a könyveket)és tetszenek.Az a kérdés hogy,olvassátok-e és melyik tetszett nektek a legjobban?Kérlek írjátok meg.

2015. márc. 27. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tíz kicsi néger

Öt kismalac

A Bertram szálló

Halál a Níluson

Orient Expressz

Cipruskoporsó

Rejtély az Antillákon

Macska a galambok között

Paddington 16.50


Nagyjából ebben a sorrendben tetszettek.

2015. márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia, én imádom a krimiket, ezek a kedvenceim:


- Gyilkosság Mezopotámiában

- Gyilkosság meghirdetve

-A láthatatlan kéz

Ami nem tetszett:

- Függöny

- A titokzatos stylesi eset

Egyszerre több könyvet szoktam olvasni, így ezekről még nem mondhatok véleményt:

- Nyaraló gyilkosok

- Halál a níluson


(Persze mind Agatha Christie)

Ezek imádtam, mindenképpen olvasd el őket!

Majd még írok, ha eszembejut vmi, vagy ha végre kiolvasok egyet. ;)

2015. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válasszokat,igazság szerint már kiolvastam a:Halál a nílusont,Gyilkosság a diák szállóban és félig a vád tanuját ;D
2015. márc. 27. 15:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Több, mint 50 könyvet olvastam tőle, és a legjobb, legmegdöbbentőbb Az Ackroyd gyilkosság és a Végtelen éjszaka/Örök éj volt. A Gyilkosság az Orient expresszen sem véletlenül van ott a top 5-ben, de számomra a fentiek az abszolút kedvencek.
2015. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is rajongó vagyok, a legtöbbet olvastam és filmen is láttam. Ami még könyvben nagyon tetszett az a Tizenhárom rejtély.

Ez azért jó, mert 13 különálló történet van benne (mint valami novella) mind külön rejtéllyel, de az kapcsolja össze őket, hogy egy társaság egymásnak meséli el ezeket, mindig mond valaki egyet, és a többiek megpróbálnak rájönni hogy ki volt a gyilkos a történetben.

2015. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ABC gyilkosságok,Elefántok nem felejtenek
2015. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

ABC gyilkosságok,Temetni veszélyes,Tíz kicsi néger,Öt kismalac,Függöny,Gyilkosság az Orient expresszen,Holttest a könyvtárszobában,Az Ackroyd-gyilkosság,Az alibi,És eljő a halál...,Gyilkosság a diákszállóban,A fogorvos széke,Mrs.McGinty meghalt,Poirot első esetei,Nyílt kártyákkal

Ezeket olvastam. Nekem mindegyik tetszik. :)

2015. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A tíz kicsi néger tényleg nagyon jó de mivel azt sokan ajánlották így én mondom hogy a természetfeletti novellái is nagyon jók mint például Az utolsó szeánsz
2016. jan. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. jan. 15. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!