Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek tetszett a Szent...

Nektek tetszett a Szent Johanna Gimi? Szeretnék venni, csak nem tudom hogy jó-e. Érdemes megvennem?

Figyelt kérdés

2015. márc. 28. 11:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én az első hat részt olvastam el, mert meguntam. De a legtöbben azt mondják jó, szerintem elsőnek vedd ki a könyvtárból, majd meglátod...
2015. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen könyveket szeretsz. Ezen az oldalon vannak idézetek miden részből olvass bele. [link]
2015. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Egyszeri olvasásra jó. Mondjuk 12-14 évesen. De soha ne olvasd újra, mert nagyot fogsz csalódni.
2015. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Én imádom és többször is olvastam, évek óta szeretem és nem én vagyok az egyedüli.
2015. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nagyon tetszett, szrintem érdemes elolvasnod!
2015. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Amikor olvastam nekem tetszett, de így visszagondolva, inkább egy sablonos mesének tűnik, ellentétben azzal, amit megreklámoztak róla, hogy bárkivel megtörténhet. De maga a könyv azért szerintem jó. Nagyon jól bemutatja, hogy milyennek kellene lennie egy igazán összetartó osztályközösségnek. Habár nekem a Bexi jobban tetszett.
2015. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2015. márc. 29. 16:52
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez tőled függ. Ha kezdő olvasó vagy a tini korosztályból akkor nincs vele sok vesztenivalód, kezdésnek nem rossz.


Én is ezt a könyvet olvastam először, oda meg vissza voltam, hogy ez milyen qrva jó. Aztán elolvastam olyat, hogy Harry Potter, meg egy rákás másik könyvet (másfél éve kezdtem rendszeresen olvasni, azóta 102 könyvet olvastam el, néhány rosszat, és brutális mennyiségű műalkotást). A minap volt, hogy úgy döntöttem: na olvassuk el mégegyszer azt a Leiner alkotta csodát.


Na igen. Tíz oldalig bírtam, aztán úgy tettem be a polcra, hogy EZT. SOHA. TÖBBET.


Szumma-szummárum, szerintem még véletlenül se vedd meg, inkább vedd ki könyvtárból, vagy kérd kölcsön valakitől. Tetszhet még, de pár éven belül száműzni fogod a polcról, ahhoz meg fölösleges megvenni.


És mielőtt az jönne, hogy húszévesen jóhogy így állok hozzá, előre szólok, hogy 14 vagyok.

2015. márc. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább könyvtárból vedd ki. El lehet olvasni végülis, de annyira szerintem nem nagy durranás, hogy többször is elolvasd. Ha meg mégis annyira tetszene, akkor még mindig meg tudod venni.
2015. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Ha már gimibe jársz, csak akkor olvasd el, egyébként nem fogod érteni.
2015. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!