Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek tetszett a Szent...

Nektek tetszett a Szent Johanna Gimi? Szeretnék venni, csak nem tudom hogy jó-e. Érdemes megvennem?

Figyelt kérdés

2015. márc. 28. 11:41
1 2
 11/18 mesike2004 válasza:
Szerintem igen de ha gondolod nekem megvan pdf-ben és elküldhetem ha gomdolod. Én most olvasom másodszor nekem nagyon tetszik!...
2015. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem!Szerintem érdemes megvenned!
2015. márc. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Én amikor elkezdtem olvasni,nem tudtam letenni! :) Mindenképpen ajánlom! :)
2015. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszi
2015. márc. 31. 15:57
 15/18 anonim ***** válasza:
Egyik kedvewjnc könyv sorozatom. Szinte az összeset 2-ször olvastam.
2015. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen olvastam először. Nekem rettenetesen tetszett. Főleg a 4. résztől. Azóta még egyszer kivégeztem a sorozatot, és ugyanannyira élveztem, mint első olvasásra. Azóta, ha rossz a kedvem, előveszem, bárhol, ha kinyitom és elkezdem olvasni, fetrengek a röhögéstől. :D

A SZJG kikapcsolódásnak tökéletes. :)

Szerintem semmiképpen sem bánod meg, ha elolvasod. De azért a biztonság kedvéért könyvtárból kölcsönözd ki, hátha azok közé tartozol, akiknek nem fog tetszeni.

2015. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D nekem eddig nagyon tetszik, nem bírtam kivárni, hogy ki, mit ír kommentbe, annyira kíváncsi voltam :D
2015. máj. 5. 17:48
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia! Ezen a blogon tudsz véleményt olvasni, ha még aktuális!

www.boggiyeah.blogspot.com

2016. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!