Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok nekem olyam könyvek...

Mondanátok nekem olyam könyveket ahol nincs párbeszéd?

Figyelt kérdés

Olyan könyveket keresek,amelyekben nincs párbeszéd

és csak az író beszél.Felszólítás,költői kérdés lehet benne,de párbeszéd nem.Előre is köszönöm!



#könyv #író #mű #írói művek
2015. márc. 29. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Az en fizika konyvemben nincs parbeszed, ha hazaerek, leirom a cimet. De talan meg a kemia es a foldrajz konyvem is ilyen.



Ajanlanam meg a fuggvenytablazatot.

2015. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Viccet félretéve ,a kérdésem komoly volt.

Kedved válaszoló, ha nen tudsz ilyen könyvet inkább ne szólalj meg, mert nem segítettél semmit.

2015. márc. 29. 14:10
 3/9 anonim ***** válasza:
De komolyan, ilyen könyv, ami nem tankönyv, nem hiszem, hogy lenne. Még az olyanban is, ami nem igényli, ugyanúgy tesznek párbeszédeket.
2015. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Márciuska ***** válasza:
100%
Nagyon ritka az ilyesmi, mert sokkal nehezebb párbeszéd nélkül elmesélni egy történetet, de előfordulhat. Úgy emlékszem, Merle könyvében, az Állati elmékben elég kevés párbeszéd volt, de abban is volt. Talán még a San Michéle regénye? Esetleg régebbi naplóregényeket vagy önéletrajzokat keress, azokban műfajuknál fogva kevés a párbeszéd. Vagy próbálkozz Paulo Coelho könyveivel, azokban is kevés a párbeszéd, ha jól emlékszem, bár nem párbeszéd nélküliek.
2015. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz :)
2015. márc. 30. 13:59
 6/9 Márciuska ***** válasza:
Eszembe jutott egy! Temesi Ferenc: Por. Nagyon különleges, egyedi szerkezete van, ugyanis szótárregény. Nem olvastam, csak a könyvtárban néztem bele. A bekezdések ábécérendben követik egymást, mintha a bekezdések első szavai egy szótár szavai lennének a hozzájuk tartozó magyarázattal, de egyben olvasva kiadják a történetet. Úgy emlékszem, nem volt benne párbeszéd.
2015. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. márc. 30. 14:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát... a Sorstalanságban nincsen olyan hivatalosan vett párbeszéd. A főszereplő mindig csak "elmeséli" mit mondanak neki, és nincs rendesen leírva párbeszéddel. De még ilyen említés is kevés van benne, inkább leírások.

Remélem, tudtam segíteni!:)

2015. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,meg fogom nézni és elolvasni!
2015. márc. 31. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!