Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek baj, ha az SzJG-bő...

Szerintetek baj, ha az SzJG-ből Viki a példaképem? {többi lent}

Figyelt kérdés
Látok benne egy példa képpet. Úgy öltözködöm, és úgy viselkedem. Ez baj? A példakéem mindig is Avril Lavigne volt, mármint a deszkás, lázadós énje. Szeretem a punk zenét, és elég menőn nézek ki. Folyton a fiúkkal "haverkodom" és jó fej vagyok mások szerint. Imádok szivatni másokat. Köbö ennyi. Légyszi normálisan írjatok!

2015. ápr. 19. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Avril Lavignének mi köze a punkhoz?
2015. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé... Egyrészt ő egy, mellesleg nem túl részletesen felépített, kitalált karakter. Nem létezik, nincs személyisége, ne legyen a példeképed! Másrészt abszolút nem követendő példa (szerintem). Bunkó, ezzel az egy szóval tudom jellemezni. Értem én, hogy 12 évesen (tippre ennyi vagy) ez most "menőnek" számít, de szerintem mindketten tudjuk, hogy ez csak egy álarc. (Nagy baj van, ha nem az...) Egyébiránt valószínűsítem, hogy nem sokat tudsz a punk zenéről, vagy alapjában véve magáról a stílusról, úgyhogy a leírás ezen részétől eltekintenék. :)
2015. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a tulajdonságok még nem tesznek punk-ká. Nekem is volt ilyen korszakom, mármint nem Viki-s, hanem Avril Lavigne-es. De A. L. nem punk, hanem valahol a pop és a punk közt van, de inkább a punk felé. :) Persze Avrilt máig szeretem, de most már azokkal többféle zenét hallgatok. :)

Amúgy, ha szereted Avrilt, hallgass meg pár számot a Green Daytől. Szerintem tetszeni fog. :)

2015. ápr. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

*,,inkább a pop felé"

Ne haragudj, reggel van :D

2015. ápr. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kigúnyolni és megalázni másokat? Azon röhögni, hogy egy idős nő azt hitte, átadja neki a helyét, pedig nem, csak szívatta?!
2015. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, baj!

Nagyon gyerekes viselkedés azért szívatni másokat, mert "menők" akarunk lenni, bármennyire nem így gondolod. (Az más dolog, hogy barátok közt még belefér bizonyos mértékben, mindenki szokta húzni a másik agyát időnként.)

Az a csaj egy beképzelt, bunkó, önző kis liba a könyvben, és nem tudom elhinni, hogy képzelheti valaki, hogy ez követendő.

2015. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm!
2015. ápr. 20. 19:23
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Legyél olyan,aki vagy! Én nem hiszek ezekbe a "példaképes" cuccokban,mindenki legyen egyedi. Ne majmolj senkit. Ennyi :)

Amúgy én is szeretem Avrilt,Green Dayt,és sok mást is,de ettől még nem leszek Avril :D Én én vagyok és kész.Te is legyél te,ne pedig Viki....;)

2015. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8


Köszi! Megy a zöld kéz!

2015. ápr. 21. 18:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy öltözöl az még nem, de ha úgy is viselkedsz az már inkább.
2015. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!