Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Cassandra Clare könyv sorozata...

Cassandra Clare könyv sorozatait milyen sorrendben kell olvasni?

Figyelt kérdés
Mert van pl.:A pokol szerkezetei meg A végzet ereklyéi és asszem van még több sorozat is az árnyvadászokról milyen sorrendben olvassam őket el ?

2015. máj. 23. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na szóval, a Pokoli szerkezetek A végzet ereklyéi sorozat előtrilógiája, vagyis elvileg a PSz-el kellene kezdened, de teljesen mindegy hogy olvasod, így is úgy is érthető és élvezhető :) Van még a Magnus Bane sorozat. Mondjuk, ezt a két első sorozat elolvasása után ajánlanám :) Több sorozatról nem tudok :)
2015. máj. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !!!!
2015. máj. 23. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Szívesen és jó olvasást :)
2015. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az írónő eben a sorrendben ajánlja:

Csontváros

Hamuváros

Üvegváros

Az Angyal

Bukott angyalok városa

A Herceg

Elveszett lelkek városa

A hercegnő

Mennyei tűz városa


Így jobban észreveszed az utalásokat a két könyvsorozat között. (én is ilyen sorrendben olvastam :D)

2015. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gallits Gábor Csaba válasza:

Sziasztok!


Én csak nemrégen olvastam el ezt az olvasási javaslatot és én már elolvastam Cassandra Clare Végzett ereklyéi című sorozatát egy ideig,a Bukott Angyalok városánál fejeztem be,de amikor elkezdtem olvasni az Angyal című könyvet az nem tudott lekötni,ezért befejeztem elég hamar,de nem értem a két sorozatnak mi köze van/lehet egymáshoz,valaki elmagyarázná nekem?

2015. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Tulajdonképpen mindkét könyvsorozat értelmezhető a másik ismerete nélkül, viszont a Mennyei tűz városa elspoilerezi a Hercegnő végét. Rég olvastam már ezeket a könyveket, de rémlenek ilyen apró utalások, hogy a Végzet ereklyéiben megtalálják Tessa holmiját, a Pokoli szerkezetekben pedig részletezik Magnus szerelmi életének alakulását, amit azért jó ha ismersz, mert egy ponton elég fontos szerepe van a Végzet ereklyéiben.

Talán a legnagyobb összefüggés a két sorozat között, hogy a Pokoli szerkezetek segít felgöngyölíteni a Végzet ereklyéi szereplőinek családfáját... Bocs, ha kihagytam valamit ^^

2015. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!