Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Emlékeztek erre a regényötletre?

Emlékeztek erre a regényötletre?

Figyelt kérdés

Szóval régebben olvastam itt egy alapötletet, s gondoltam megkérdezem az alkotót, hogy halad vele, a kérdést viszont sehol sem találom.


A sztori arról szólt, hogy történt valami a világunkban, s a mitikus lények átjöttek hozzánk. A középiskolákban mindenkinek választania kellett, melyik lény megölését akarja megtanulni, ugyanis nem voltak barátságosak. Vámpír, vérfarkas, tündér voltak választhatók, ha jól emlékszem.



2015. máj. 24. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég régen lehetett, mert legalább egy éve figyelem itt folyamatosan a dolgokat, és nem láttam.
2015. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én sem emlékszem rá.
2015. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első, kb. mikortól olvasod az ilyen ötleteket? Csak, hogy tudjam, mikortól keressek.
2015. máj. 26. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen egy éve folyamatosan nézegetem ezt a kategóriát, de én sem futottam össze vele. Bár lehet átsiklottam felette, de szerintem jó rég lehetett ez. :/
2015. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam már, kicsivel több, mint egy éve (1 év, 5-6 hónap mostantól számítva). Rengeteg ötlettel találkoztam itt, szerintem nem hagyhattam ki sokat, merthogy nem volt inaktív időszakom (1 hétnél hosszabb), de még csak nem is hallottam róla. Nem rémlik semmi, sajnálom. :/
2015. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. nov. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!