Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Párválasztó sorozatnál...

A Párválasztó sorozatnál előbb kell a kiegészítő kötetet olvasni, majd aztán a 4. részt (Koronahercegnő) vagy pedig fordítva? Előbb a Koronahercegnő-t és aztán a kiegészítő részt?

Figyelt kérdés

#könyv #párválasztó #kiegészítő rész #Párválasztó történetekp
2015. jún. 23. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb a kiegészítőt. :) Kedvenc könyveim a Párválasztó sorozat! Egyszerűen imádom! Félek a koronahercegnőnek nekikezdeni, nemhogy csalódás ér, hogy nem lesz olyan jó, mint az előző 3 könyv. Maxon álmaim hercege. <3
2015. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem is először olvasd a kiegészítő kötetet és csak utána a Koronahercegnőt. Én is így álltam hozzá, hogy nem lehet már olyan jó, mint az eddigi történet, de egy kicsit sem okozott csalódást, sőt! Mindenképp olvassátok el:)
2015. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!