Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legrosszabb könyv...

Melyik a legrosszabb könyv amit eddig olvastál? Melyik könyvekről hallottál már rosszat?

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 20:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

Vörös pöttyös könyvek többsége az, ami szerintem kritikán aluli.

A legtöbb ugyan arról szól, csak más helyszínen.

Ahh... és annyian szeretik őket...förtelem.

2015. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Egy ikerpár titkos naplója
2015. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%

Azért nem minden vörös pöttös könyv rossz, olyanok mint a csíkos és pöttyös könyvek. Abban is volt nagyon jó és nem annyira. Vannak olyanok amik komoly témákat dolgoznak fel.


- a szürke 50 árnyalata: Nagyon rosszul meg van irva

- Mya Banks könyvek : elő ismeret nélkül végtam bele az egyikbe, háát nem kellett volna. valami bird vagy ilyesmi volt a cime....

Amugy alapvetően meg válagattom mit olvasok, és legfeljebb abba hagyom ha unlamas. De ez 2 könyv hasonló kategória, ezek voltak azok amiktől undort éreztem és ezek lesznek a legrosszabb könyv.

2015. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. jún. 29. 21:32
 15/19 Bettycicukaa válasza:
100%

Igaz, hogy a modern költészet eléggé rossz, de a költészet szó a versre vonatkozik. A könyvmolyképző kiadónak elég sok fajtája van (kicsiknek Jonatán könyvtára; aztán bíbor, vörös, arany pöttyös könyvek; kaméleon könyvek - cool selection,stb.) Nos, ez utóbbiban volt egy könyv - Wunderkind - ami nem éri meg a nyomdafestéket. Egy csepp jó nem volt benne, folytatása nincs,és a vége- nincs is.


A történet egy fiúról szól, kezdetben egész normális, aztán teljes váltás. Kitalált lényekhez menekül akik "megóvják a világot", mert állítólag ő is az. E könyv gyönyörű leírást ad pár lény arcának letépéséről, és teljes kibelezéséről - de a lény még él. Hasonló "értelmességek" közepedte jut el a történet a végéig - csakhogy nem szól semmiről.

2015. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mostanában szinte csak rossz könyveket fogok ki, sajnos... a legutóbbi csalódásom Sheila O'Flanagan: Teérted mindent (vagy valami ilyesmi) című könyve volt. Túl sok mindenről akar szólni, nagyon összevissza és vontatott volt nekem. Aztán Luis Carlos Montalvan és Brett Witter közös műve, az Új élet Keddtől sem tetszett túlzottan, bár azzal inkább az volt a baj, hogy nem azt vártam tőle, amit adott.

A Vámpírnaplók sorozatnak eljutottam a 10. részéig, de így belegondolva, úgy a harmadik részig volt olvasható, onnantól csak "hátha ez jó(jobb) lesz" alapon vettem meg.

2015. aug. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha valami nem tetszik, általában végig se olvasom, de a Szürke ötven árnyalatát végigszenvedtem, és így jártam a Pokoli báléjszakákkal is (vörös pöttyös).
2015. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Árnyalatnyi remény... Annyira depressziós, hogy majdnbem belehaltam
2015. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
69%

Sok rosszat hallottam már A kőszívű ember fiairól, pedig azzal csupán egy probléma va, hogy nem a megfelelő életkorban olvassák, ráadásul nem szabadon választva.

A Vörös Pöttyös könyvek tűnnek kicsit egymás klónjainak, rossznak ugyan nem mondanám, inkább közepesnek.

Van egy magyar kiadó, ami bármit kiad, ha fizetsz nekik, úgy, hogy se szerkesztő, se lektor nem látta a kéziratokat. Na, annál a kiadónál futottam bele nem kevés magát könyvek mondó "remekműbe". Ami gyerekkönyv kategóriában teljes agyzsibbasztást váltott ki belőlem, az Bartos Erika Bogyó és Babóca mesekönyve. Beszélő állatok kategóriában maradok inkább a Tesz-Vesz Városnál.

2018. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!