Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi volt a legrosszabb könyv,...

Mi volt a legrosszabb könyv, amit valaha olvastál?

Figyelt kérdés

2014. máj. 20. 15:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

D.A.C. - Egy új élet

Amúgy sem szeretem nagyon a romantikus lányregényeket.De ez a legalja.

2014. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Lassie, A kőszívű ember fiai és egy Atlantisz című ifjúsági regény.
2014. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Kiolvasás számít csak vagy a beleolvasás is?


Mivel több könyvvel is találkoztam, egyet nem tudok kiválasztani, de itt egy rövidített lista azokról, amik hirtelen eszembe jutottak:

Kőszívű ember fiai

Alkonybolygó (Barbara Hambly) ez még a Jedik gyermekeinél is rosszabb volt, pedig azzal is szenvedtem.

Benned él a halál (Nemere egyik álnevén)

Jóslatok hálójában

Egy ikerpár titkos naplója

Légy jó mindhalálig, Kincskereső kisködmön

2014. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%

13 okom volt

Gyönyörű sorscsapás

Kőszívű ember fiai

2014. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

-Az öreg halász és a tenger...meg volt még pár kötelező.

-Ha az enyém lennél

2014. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Twilight + folytatásai + utánzatai (van egy pár, csak 1-2-t bírtam ki gyomorral, de gondolom a többi is ugyanolyan fos)
2014. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A Benned él a halált-én is olvastam, és teljesen megfeledkeztem volna róla, ha nem találkozok itt vele!


Sok rosszat hagytam félbe, az ismertebbek: Aranyecset (Munkácsy élete, nyálas-szirupos)

A nagy Budapesti UFO-invázió (gimnazista szintű, humortalan)

Doktor Zsivágó (kb oldalanként bemutatnak mindig egy-egy új családot, karaktert. Olvastam,olvastam, gondoltam, majd csak lesz is benen valami, de csak nyomja az új szereplőket, megállás nélkül, orrba szájba. Már 60 oldal után se tudtam, ki kinek a kije, 100 oldalnál feladtam.)


Legrosszabb kötelezők: Bánk Bán, Liliomfi. a dráma nem olvasásra való, legalábbis nekem nem.

2014. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a romantikus nyálregények sosem jönnek be Twilight az tnyleg a legalja. Nem bírtam idegekkel. Az éhezők viadal szintén gagyi, a második könyv negyedéig jutottam, unalmas volt. Aztán most nemrég próbáltam elolvasni a Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekeit, az is béna volt.
2014. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Prym ***** válasza:
68%

Kőszívű (kötelező, megvolt, de nem jó.... húúú)

Beavatott (ez is megvolt... van egy kidolgozott elemzésem de az egy oldal :D)

Csajok, valami francia írta, pink borító, egy rusnya rajzzal az elején, kölcsönbe kaptam de NAGYON SZAR,

azt hittem agyérgörcsöt kapok mire befejezem (ki akartam beszélni a barátnőmmel >:), ő adta), erre kiderült hogy neki tetszett... hú, na itt kaptam agyérgörcsöt :D ez a könyv a legnagyobb gané amivel eddig találkoztam...

2014. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

Szent Johanna gimi.

Családom és egyéb állatfajták, az 50.oldalon feladtam, pedig elég kitartó vagyok.

Michelle Zink- A Prófécia, vagy a Kapu őrzői, nem tudom, a második rész. Az első is rossz volt, de a másodikat nem bírtam elolvasni, unalmas és vontatott az egész.

My blood approves- A vér szava...Látszik, hogy pénzért írták, ritka rossz, logikátlan, kartonkarakterekkel.

Tanár úr kérem- Én nem értem ezt, komolyan.

Lisa Jane Smith egyik könyvét se szerettem túlságosan, de azokat még úgy elolvasgattam.

Holdhercegnő. Lehet, hogy élvezhető tündérmese, de a legtöbb résznél gyerekmesés, nekem már évek óta fárasztó, idegesítő borzalom.


14/L, csak, hogy viszonyítani lehessen az utolsót.

2014. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!