Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az Egy...

Mi a véleményetek az Egy ikerpár titkos naplójáról? Hogy tetszett? Érdemes elolvasni? (Szűcs Vanda írta a könyvet)

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a könyvtárba, és láttam egy lánynál ezt a könyvet. Nektek mi a véleményetek róla?

2015. jún. 27. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem hagysz ki semmit, ha nem olvasod el. Állítólag kritikán aluli.
2015. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nekem finoman szólva se tetszett. Primitív mondatok egymás után pakolása és egyáltalán nem egyedi. Bugyuta szereplők cukros, szirupos világban élnek, ahol a tinédzserek 20 000 forinttal mászkálnak, és csizmát vesznek ebből (hetedikesekről van szó). Ha 13 évesen nincs pasid, akkor gáz van.

Meg az ikerszál nem hiteles. Mégis, hogy különbözhetnek ennyire, ha ugyanaz a fedél alatt nőttek fel, ugyanazzal a szabályokkal, szülőkkel, elvárásokkal? Na mindegy.

Ne vedd meg!!!

2015. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És ehhez hogy jött unfield?
2015. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Nehogy elolvasd!

Amikor tavaly egyik osztálytársam rámtukmálta, hogy neki "mennyire tetszett, és nem olyan, mint az SzJG, és szép a betűtípus, stb." elolvastam. És nem, egyáltalán nem volt jó. A szereplőkről:


Luca egy beképzelt,stréber, de legalább normálisan öltözködik, ami valljuk be, az ikrére nem mondható.

Zita az ikerpár másik tagja, aki egy egoista, beképzelt, és hmm, mondjuk úgy, szereti kéretni magát.

A szülők el fognak válni a 2. kötetben, egyébként gyereknevelés 0.


Nekem elsőként az volt nagyon idegesítő, hogy Zita el kezdett hisztizni, mert nem vehetett meg egy 15.000 Ft-os csizmát.

Következő: Zita beleírt Luca naplójába, mert "hogy merte felébreszteni a cserkészetével".

Ja igen, Luca cserkész.

Luca megérdemelte a lábtörést(szerintem).


A 2. kötet is rám lett erőltetve,és annyira ideges voltam, mint még soha egy könyvre. Zita egoista, hisztis, 13 évesen pasizik, stb. Viszont KI AZ, AKI KIAKAD AZON, HOGY 14 ÉVES PASIJA ELFELEJTETTE A VALENTIN-NAPI AJÁNDÉKOT?! KÖNYÖRGÖK, FÉL ÉVE ISMERIK EGYMÁST!


VÉLEMÉNY: Egy trágyadomb az egész, Zita hisztijeinél levágtam a könyvet oda, ahol ültem/feküdtem, legszívesebben újraolvastam volna az Egri csillagokat, pedig azt kifejezetten gyűlölöm.

Egyszóval: Minősíthetetlen. Nem érdemes megvenni. Kérlek téged, ne olvasd el.Mert ezzel 2 órát veszitesz az életedből. És ahogy mondani szokás:

Az idő pénz, becsüld meg.

2015. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
27%
Bocsánat de szerintem jó könyv szerintem akkor irjatok ilyet ha ti foktok ilyen idősen könyvet irni. Nekem ez a véleményem.
2016. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én miután ezeket elolvastam, inkább nem mondok semmit, DE, van egy rész benne, ami kifejezetten irritál. Ki tart haloween bulit egy katolikus iskolában???
2016. febr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó előtti! Én tizennégy évesen írtam egy ötszáz oldalas fantasy regényt, szóval szerinted nekem van jogom reklamálni. A könyvv legfeljebb arra jó, hogy kitamaszd vele az ajtót, a borítója ízléstelen, a betűtípus olvashatatlan... Nem is értem, hogy adhatták ki...
2016. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!