Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért tetszik a lányoknak...

Miért tetszik a lányoknak annyira a Szent Johanna Gimi c. könyv?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontos, hogy miről szól, de a lány osztálytársaim szerint jobb mint az olyan ''klasszikusok'', mint a Gyűrűk Ura, a Hobbit, vagy a Harry Potter.

2015. júl. 10. 17:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

Maradjunk két lábbal a földön, nem a világ legjobb sorozata.

Fogalmazása nem túl jó, a karakterek teljesen kétdimenziósak, a történetbe sincsenek igazi fordulatok. A világa teljesen tökéletes és rózsaszín, egy pár apróbb konfliktussal, ezért a 11-14 éves lányok valószerűnek hiszik. Végül is amúgy egy magyar Alkonyat, csak misztikum nélkül :D.

Szerintem egy rakat szemét minden egyes kötete.

2015. júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat "tanultam" belölük :)
2015. júl. 24. 16:48
 13/19 anonim válasza:
100%
Én most vagyok 13 éves és 12 évesen kezdtem el a sorozatot, az elejében oda voltam érte, aztán elolvastam John Green könyveit és rájöttem, hogy az SZJG olyan mint valami rossz amerikai sztori: A szürke lány, akit az előző sulijában utáltak bekerül a világ legjobb sulijának, legjobb osztályába, összejön az álom sráccal, Franciaországba költözik (Persze, hogy a pasijával) , ösztöndíjjal egyetemre megy. És éli a tökéletes kis életét.
2015. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 BloodWoman válasza:
10%

a könyv tulajdonképpen egy lány naplója.

Nagyon jó könyv.Valószínűleg azért tetszik annyira mert romantikus,vicces,és a szereplők is nagyon jók.Mindenki külön személyiség.

2015. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 orsicii válasza:
olvastam a szjg-t,elmegy de azert nem olyan jo mint hp az biztos :D
2015. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%

szerintem az szjg a világ legeslegjobb sorozata!nagyon nagyon nagyon szeretem mert vicces,izgalmas,szeretem a szereplőit,a suliját(ha létezne ez a suli én tuti oda járnék :)),szeretem a történetet meg úgy az egész sorozatot :) nagyon tetszik benne a fogalmazásmódja meg hogy olyan valóságos és hogy csak egy egyszerű,hétköznapi lányról szól.én nemis nagyon szeretem az ilyen könyveket hogy harry potter meg hobbit stb...ezek szerintem hülyeségek mert nem léteznek.nem létezhetnek hasonló lények.de ami az szjg-ben le van írva az bárkivel megtörténhet.és ez legalább egy szép történet amiben nincsenek ijesztő,kitalált lények és nincs benne háború,nem hal meg benne senki(csak Gábor nagypapája de annak még egy mondata sem volt) és a vége is "happyend" és nem az a vége hogy pl vége a világnak. és igen,lehet hogy túl tökéletes benne minden de ha már a világ ilyen gonosz és rossz akkor legalább a könyvek legyenek jók hogy felvídítsák vele az embert, ne pedig azt érjék el hogy félsz miattuk a sötétben

na,ez az én véleményem

2015. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia, nekem pont ezek a (a Gyűrűk Ura az elsőszámú) kedvenc könyveim:)

Tudom, hogy régen írtad ki a kérdést, de esetleg van kedved beszélgetni?:)

14/l

2015. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nekem azért tetszett annyira az szjg, mert vicces volt és a sok váratlan fordulat miatt izgi is.
2015. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de válaszolok. Könnyű beleélnie magát. Egy uncsi lány álmodozik a menő fiú után. Sok tinilánynak lehet ilyen, hogy tetszik neki egy fiú, de nem kaphatja meg, vagy esetleg csak kitalált karakter, vagy mondjuk egy filmben volt. Vicces társaság akik a hibáival együtt elfogadják, a barátnőivel mindent meg tud beszélni, a szüleitől mindent megkap, jók a sulis jegyei, finom kajákat eszik ( a vacsorán kívül) a tanárok szeretik őt és nincsenek nagy problémái.

Olyan élet, ahol jól érzi magát, megnyugtatja, és azívesen élne ott.

2022. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!