Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi! Cortez...

Szent Johanna Gimi! Cortez szemszögéből amikor el mondja Reninek, hogy együtt fognak lakni Párizsba Párizsba?

Figyelt kérdés
Előre is kösziiii!!!

2015. júl. 12. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

- Csá! Képzeld, együtt fogunk lakni Párizsba Párizsba!

- Párizsba?! De ott tele van arabokkal meg négerekkel meg csupakabrákkal. Inkább lakjunk Moszkvába Moszkvába.

- Oké.

2015. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Előző te beteg vagy leestem a székről a nevetéstől xD
2015. júl. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
41%

-Reni.

-Igen?-kérdezte.

-Nem hagyom, hogy egyedül menj Párizsba, meg amúgy is veled akarok lenni, ezért úgy döntöttem, hogy veled megyek, és ha akarod lakhatunk együtt is, beszéltem a szüleiddel,és ők is benne lennének.- mondtam-mit szólsz hozzá?

-Komolyan?- kérdezte

-Komolyan- mondtam

-Igen- és látszott rajta hogy nagyon boldog.

Közelebb hajoltam hozzá, majd megcsókoltam.

2015. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Mik ezek a nyomoroncságos kérdések...? Senki nem írt semmilyen szjgt a kólafétises hülyegyerek szemszögéből, főleg nem Leiner, ennyu erővel te is kitalálhatnád magadnak, osztakkor nem lenne ezzel terhelve szegény internet... úgyis tele van nyomva hülyeséggel, minek hízlalni?
2015. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%

Hanalban elmentem Reni szuleihez h beszeljek veluk. Elmondtam hogy mik a terveim marmint hogy elmegyek Renivel parizsba es ok beleegyeztek. Aztan 6 ora korul Reni lejott a konyhaba. Nagyon meglepodott de azert meg keszitett maganak egy kavet.

- Mi van itt csaladi megbeszeles?-kerdezte amikor mar kenyelemesen elhejeszkedett egy szekben.

-Reni arra gondoltam hogy neked mindenkeppen el kell menned parizsba ezert-keztem de Reni kozbevagott

-Ezert az kell hogy szakits velem- mondta szipogva

-Dehogy is vegig halgatnal?!-kerdeztem- tehat ezert arra gondoltam hogy kimegyek veled!-fejeztem be. Egy ideig nezet engem aztan a ugy ugrott a nyakamba hogy majdnem feldoltem. Nagyon orult. Megcsokoltam...

2015. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!