Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik volt a legsz*rabb...

Melyik volt a legsz*rabb könyv amit elolvastatok? És miért?

Figyelt kérdés
Nekem a Vívómester.

2015. júl. 14. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Beavatott, Tizenhárom okom volt, Alkonyat (bár ez utóbbit kb 150 oldal után abbahagytam).
2015. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Rule és a Rocksztárt kaptam karácsonyra, mindkettő a "főszereplő" csaj végett. Annyira idegesítőek, hogy már a hajamat téptem miattuk.
2015. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tizenhárom okom volt

Hopeless, Gyönyörű sorscsapás (meg az egyéb ilyen tini baromságok)

Coelho egyik könyve, már meg nem mondom, melyik

Szerelmünk lapjai

Elakadó lélegzet

Semmi


Meg még van kettő, de a GyK népe kigyilkolna érte, max. priviben írom le, ha érdekel.

2015. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

- Tizenhárom okom volt

- Szürke 50 árnyalata

- A burok

- Leiner Laura könyvei (Már előre mondom, hogy nem érdekelnek a rajongók véleményei!).


Ez a toplista teteje, de van még egy pár.

2015. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. én kíváncsi vagyok :D
2015. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Leiner Laura könyvei. 11 évesen a kedvenceim voltak, imádtam őket, de így visszagondolva borzasztónak találom őket. Na jó, a "legsz*rabb" talán egy kicsit erős kifejezés, de a hideg kiráz tőlük.

Az eddigi kötelező olvasmányaimat is utálom, bár nem tartom őket rossz könyveknek, mert ha valakit érdekel a témájuk, az biztosan imádja őket. Viszont 10-12 évesen én nem tudtam értékelni A kőszívű ember fiait és az Egri csillagokat, rettenetesen szenvedtem velük, és idegesített, hogy ezekre kell pazarolnom az időmet azon könyvek helyett, amik érdekelnek.

Amúgy az is számít, ha valamit nem olvastam ki, csak beleolvastam? Ha igen, akkor az Egy ikerpár naplója a legborzalmasabb könyv, amiről valaha hallottam. Csak idézeteket és részleteket olvastam belőle, de okádnom kell tőle. Szerintem elég, ha annyit mondok, hogy egy gazdag szülőkkel rendelkező buta 13 (!!!) éves lány írta, aki azt hitte, hogy ért az élethez és tud fogalmazni. Hát nem. Rohadtul nem. Na jó, ennyi elég volt, mindig nagyon felidegesít, amikor erről a könyvről írok. :D Azt a pár részletet, amit olvastam belőle, oldalakon keresztül tudnám szidni és kritizálni, de inkább nem teszem, nem ez volt a kérdés lényege. Szóval ennyi lenne.

2015. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szürke ötven árnyalata,Szent Johanna gimi
2015. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!