Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjg fanok! Ti mit csináltatok...

Szjg fanok! Ti mit csináltatok miután elolvastátok az szjg? Nekem annyira tetszett és most üresnek érzem magam! Negatív dolgokat köszi nem kérek!

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább szépen lezártam magamban, és elkezdtem várni a Bábelt.
2013. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elkezdtem mást olvasni
2013. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kicsit furcsa volt. Amikor a 8. részt elkezdtem tökre megijedtem hogy majd ha kiolvasom akkor.. nem tudom mit csináljak. Aztán amikor kiolvastam nem volt hiányérzetem, meg nem is unatkoztam. Olyan volt mint előtte, csak gazdagodtam 1 klassz történettel :)
2013. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én mivel csak suli vége felé kezdtem el olvasni az egyet, és utána szép sorban (szóval nem kellett hónapokat várnom egy egy könyv megjelenéséig), és én már az Útvesztőnél ijedeztem hogy mi lesz hogyha kiolvasom mindet, mert annyira tetszett meg minden.... De amikor kiolvastam pár napig nem is olvastam semmit mert hiányoztak a szereplők és nem tudtam mit csinálni. De aztán elkezdtem egy könyvet, befejeztem aztán még egyet, és még egyet...Szóval az elején egy kicsit fura volt, de megszoktam.
2013. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én még kiolvastam párszor és szépen lezártam. ha eszembe jut most is fellapozom, de nem érzek űrt amiatt, hogy vége lett
2013. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig fellapozom újra átnézem :) De azt javaslom olvasd el Leiner Laura azt a könyvét h Bábel. Egy fesztiválról szól:)
2013. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miután elkezdesz egy új könyvet, úgy fogod érezni, hogy az az új kedvenc könyved, és nem leszel üres :)
2013. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!